Skocz do zawartości

Wielka prośba :)


kisnol

Rekomendowane odpowiedzi

Kisnol masz ferie? Moze prace sobie znajdziesz i uzbierasz na sluchawki albo na wycieczke odsluchowa? Jakies odsniezanie czy cos takiego? Na przesylki zreszta masz, to na bilet Ci niewiele brakuje? Jestes zdrowy, masz dwie rece i dwie nogi?

ja mam tylko jedną nogę :unsure: może ktoś mi dać słuchawki? ale nie gorsze od k550/x1/srh940

poza tym wydaje mi się że mam raka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kisnolu!

Trudno nie pokochać twojego uroczego spoglądania na całą sytuacje oczami dziecka :D. Pozostań dalej Słuchawkiem Panem, który nie odnajduje się w poruszeniu dorosłych. Szkoda tylko że brakuje w tej całej prośbie choć jednego "dużego działa" (np. poświadczenia recenzenckiego). Wierze jednak w potencjał Kisnola :D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm praca mowisz, niebyloby problemu gdybym mieszkal w wiekszym miescie, te miasto jest bez przyszlosci i nic tu nie osiagne. Nawet glupich paru groszy nie zarobie a nie raz probowalem. Oczywiscie patrze na ta sprawe powaznie i wiem ze to glupie dawac komus sluchawki tak jakby za free , ale raczej nie mam wyjscia :) a nie chce czekac raczej do wakacji bede no w Gdansku. Chyba zostaje mi opcja "kupic, odsluchac i sprzedac". Jesli nikt nie chce mi uzyczyc sluchawek, a ma zamiar pisac jaka z siebie robie sierote i mysli ze cos mam zamiar ukrasc to prosze sie nie wypwiadac na ten temat. Zapraszam zatem zainteresowanych wypozyczeniem sprzetu. Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupowałeś/sprzedawałeś na forum, to trzeba było założyć temat w dziale komentarze. To tak może by się Ciebie co niektórzy nie czepiali, że jesteś "nieznany".

 

Ponadto temat trzeba było założyć w odpowiednim dziale http://forum.mp3store.pl/forum/197-sprzet-do-testow/ , bo tutaj jak widzisz pełno oceniających..

 

Zresztą nie dziw się reakcjom ludzi, ostatnio nieco machlojek w komisie jest np. flipping z promocji empikowej, więc wszyscy przewrażliwieni ;)

Edytowane przez oblivion
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności