Skocz do zawartości

Promocje w Empiku.


rudi40

Rekomendowane odpowiedzi

Brechtam z was panowie. Zjechaliście użytkownika kuba2915, a jak proszę o pomoc to 0 odzewu. Nawet nikt nie napisze czy gdzieś widział. Poszła PM do Kuby bo wole kupić za 130 niż za 200. To jest właśnie mentalność Polska, bo ktoś zarobi to już odpada.Jak dla mnie to tyle w temacie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś widział gdzieś P30 (najlepiej czarne, ale białe też będą super) to brać dla mnie! Proszę :)

 

PS napisałem wcześniej że kupiłem jedne to żeby nie było, że sprzedałem czy coś to drugie potrzebuje dla dziewczyny bo chce mi zabrać moje:)

Już to pisałem w okazjach, ale napiszę jeszcze raz...

Znajdźcie na stronie Empiku telefon do sklepu stacjonarnego i obdzwoncie sklepy w okolicy http://www.empik.com/pomoc/salony

Ja tak poprosiłem o odłożenie sztuki na rynku we Wrocławiu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brechtam z was panowie. Zjechaliście użytkownika kuba2915, a jak proszę o pomoc to 0 odzewu. Nawet nikt nie napisze czy gdzieś widział. Poszła PM do Kuby bo wole kupić za 130 niż za 200. To jest właśnie mentalność Polska, bo ktoś zarobi to już odpada.Jak dla mnie to tyle w temacie.

 

Wszyscy zainteresowani tylko czekaja caly dzien siedzac na forum, zeby Ci pomoc kupic p30... Moze tak ze 24h bys poczekal na odzew? Biorac jednak pod uwage Twoje podejscie, to juz teraz w to watpie.

 

Skad sie biora te dzieci z roszczeniowa postawa do wszystkiego i wszystkich?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jakoś żeby go zjechać to wszyscy w minutę się ogarnęli. Nie chodzi o roszczeniową postawę bo wiadomo, że nikt nie musi mi pomagać, ale jak widzę że ktoś kogoś krytykuje a sam nie ma zamiaru się w ogóle zainteresować to jest to dla mnie śmieszne. Jak chcecie to jeździjcie sobie po mnie, ale najlepiej już dajcie spokój w tym temacie może ktoś będzie tu szukał jakiś potrzebnych informacji. Wiem że sam zacząłem, ale to w sumie mój błąd i przepraszam.

 

A tak poza tym okazało się że nie miałem racji. Kolega 4ndr3 zaproponował mi pomoc i dość dawno. Mój błąd, że nie zauważyłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się przejść + jutro będę jeszcze w Rk w 2 empikach, więc powiedz co Cie interesuje albo daj numer to napiszę esa jak będę co jest poprzeceniane (w Rk będę o 9, a w J-biu mogę podejść koło 16.30).

 

W Jastrzębiu wszystko ze słuchawek, w Rybniku Soundmagici P30. Niestety dopiero teraz mogłem napisać.

 

Gdzie te p30 znalazłeś? Ja tylko 2x k519 nieprzecenione widziałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się przejść + jutro będę jeszcze w Rk w 2 empikach, więc powiedz co Cie interesuje albo daj numer to napiszę esa jak będę co jest poprzeceniane (w Rk będę o 9, a w J-biu mogę podejść koło 16.30).

 

W Jastrzębiu wszystko ze słuchawek, w Rybniku Soundmagici P30. Niestety dopiero teraz mogłem napisać.

 

Gdzie te p30 znalazłeś? Ja tylko 2x k519 nieprzecenione widziałem :/

Napisałem, czy mógłbyś sprawdzić czy są przecenione P30 w Rybniku. Sorry za zamieszanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę sie jakoś powołać na promocje? w bielsku jest kilka sztuk a sprzedawca mówi że nie ma zadnej promocji...

Właśnie przyjechałem z bielskiego Empiku mieszczącego się w Sferze i też nic nie wiedzieli o tych promocjach. Niemniej jednak pomęczyłem trochę jedną lejdis i jak nabiła na kasie P30 to się okazało, że jednak są w promocji, o czym ona nie miała zielonego pojęcia. Sprawdziła jeszcze AKG519 i tez były w promocji po 130 z drobnymi. Na moim przykładzie wnioskuję, że promocje są w większości empików tylko nie wszyscy pracownicy o tym wiedzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empik kabaty pusty, wziąłem Burtonowi ostatnie białe. Ponoć w Galmoku jedne P30 są ale trzeba by męczyć obsługę bo mają w systemie ale na półce nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nano znam tylko 1g :D Ale zapragnąłem mieć te słuchawki jeszcze raz. Zamierzam zacząć się bawić w DIY, a na D2000 nie będę eksperymentował :D I niestety, jest to fakt, że K519 wyglądają średnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności