Skocz do zawartości

Wzmacniacz słuchawkowy do 150zł


snuffmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Jestem posiadaczem Fiio E6. Może niedługo będę miał przypływ gotówki i zastanawiam się nad innym wzmacniaczem:)

 

Słuchawki, które będę z nim używał to Takstary Hi2050. Player natomiast to Samsung Wave.

 

Zastanawiałem się nad Mikroforum 608 ale czekam na wasze propozycje:) Będzie używany tylko w domu z Wavem opcjonalnie laptopem.

 

Może być zarówno nowy jak i używany;)

 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc:)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do 200? Mam fiio i jest fajny ale coś stacjonarnego z większą mocą by się przydało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej jakiś DAC/AMP?

 

Przenośnie miałbyś Takstary z E6 i wavem, a na biurku do kompa jakaś używka np FiiO E10.

 

Filas: O używkę E9 do 200 zł trudno. Bardzo techniczne i surowe granie - neutralnie, zero kolorowania. Lubię :)

Nawet Clip+ podpięty pod E9 brzmi zacnie. Tyle, że E9 jest bardzo stacjonarny :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takstary tylko do domciu ;) Na wyjście będę miał w poniedziałek Xi dun CK700 ;)

 

A Fiio E11 może być? Bo widzę że za 200 coś nówkę dostanę a co dopiero używkę:)

 

E6 kupiłem okazyjnie za 85zł (gwarancja od końca maja 2012) i sprawuje się świetnie więc nie mam nic przeciwko używkom:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pojawi się moja recka E11. Jest już recka MrBrainwasha, ale on miał trochę mniej pozytywne zdanie.

 

E11 koloryzuje. Ale za to jak! Według mnie świetna barwa basu, przyjemny mruczący z większą ilością niskiej średnicy. Całkiem głębokie granie ze złagodzoną górą i lekkim kocykiem. Nie jest bezpośrednio, ale bardzo muzykalnie. Z tym, że nie zawsze się zgra, lepiej raczej do jasnych słuchawek.

 

Sam wolę w większości przypadków E11 niż E17.

 

edit: Do tego EQ E11 jest lepsze niż w E17. Siedemnastka podbija niższy bas, jest bardziej syntetyczny. E11 wyższy, bardzo barwny. Z tym, że w E11 nie ma ingerencji w soprany.

 

Może używkę E7? DAC i przenośny wzmak w jednym :) Mnóstwo grania na baterii, brzmienie bardziej w stronę E17, ale niestety brak obsługi 24bit ;)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę;) A jak E7 nie dostanę to mogę śmiało E11 brać?;) Takstary są analityczne a lubię leciutko funowe granie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki doki :P

 

Ciekawe czy ktos jeszcze coś zaproponuje;)

 

Może zaraz mikroforum dorwę:D

 

KUPIONY MIKROFORUM 608! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Mikro Forum z tymi modyfikacjami ?:)

 

-kondensatory w zasilaniu z tanich polskich ELWA wymienione na Rubycon ZL 4x 2200uf

-kondensatory wyjściowe z Nichiconów wymienione na BC Components 4700uf.

-dodatkowo dołożone ruskie kondy k42y-2 na wyjsciu o pojemności 0,047uf.

-stare tantale wymienione na dobre niemieckie ROE

- gniazda RCA wymienione na nowe, lepszej jakości

- gniazdo Jack wymienione na Neutrika

- całe wewnętrzne okablowanie wymienione na miedź beztlenową posrebrzaną o słusznym przekroju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności