Skocz do zawartości

SUPERLUX HD681 w MP3Store


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Rozmawiałem z najwyższymi i mówią że w połowie listopada dojedzie opóźniona dostawa, mają się dowiedzieć szczegółów co będzie i za ile i dać mi znać, wtedy ja napiszę coś więcej tutaj.

 

Chciałbym powiedzieć coś konkretniej ale nie chce wam wciskać kitu że ma być tak a będzie inaczej, po prostu tyle udało mi się dowiedzieć na dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam pytanie na temat Sl HD 668b, kiedy byłyby ewentualnie dostępne i w jakiej cenie;)

Bo wolę kupić na miejscu w Krakowie niż przez alledrogo z przesyłką;)

 

ja również wolę kupić na miejscu w krk, miłe byłoby również udostępnienie HD668B i HD681 do odsłuchu, jezeli sie tylko pojawia w waszej ofercie to na pewno po ktoreś się zjawię

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dogadujemy sie w sprawie ceny, troszkę realia się zmieniły :) popularność luxów rośnie. Staramy się aby jeszcze były przed gwiazdka. Sam tez chce kupić na prezent dla dzieciaka.

 

 

HD-681 cena detaliczna 100 zł brutto

 

HD-660 cena detaliczna 165 zł brutto

 

HD-661 cena detaliczna 176 zł brutto (dostępne w 7 kolorach: czarne,białe,szare,czerwone,różowe,zielone,pomarańczowe)

 

HD-668B cena detaliczna 146 zł brutto

 

To są ceny przewidywane, mogą ulec zmianie. Ja na swój sklep zamówiłem tylko HD681 i 668B bo te znam. czy inne warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD-661 cena detaliczna 176 zł brutto (dostępne w 7 kolorach: czarne,białe,szare,czerwone,różowe,zielone,pomarańczowe)

 

Nie ma niebieskich? :( Ile wysyłka wynosi?

 

Ja na swój sklep zamówiłem tylko HD681 i 668B bo te znam. czy inne warto?
HD-660 cena detaliczna 165 zł brutto

Pytanie do Selphy ;)

 

HD-661 cena detaliczna 176 zł brutto

Pytanie do MrSheep (jak mu przyjdą)

 

Po opiniach na necie to chyba warto...

 

HD-660 - słuchawki o takiej jakości i takiej przyjemnej charakterystyce poniżej 200zł... Toć to coś co tygryski lubią najbardziej :D

HD-661 - ile jest dobrych zamkniętych portable do 200zł jeszcze w tylu kolorach... ? Podejrzewam, za jakby ktoś odważył się na kupno i testy ich to to byłby hit. Chyba się na nie skuszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fakt. To trochę głupie bo człowiek się do dobrego przyzwyczaja. Dostaje bardzo tanio świetny sprzęt, a gdy jego cena lekko skoczy (co nadal patrząc na klasę sprzętu jest tanio) to się zaczyna marudzenie... ;)

Ale dobrze że są w ofercie. Sam jakbym HD681 już nie miał to pewnie bym kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może 668B, jeszcze się zastanawiam - byłoby coś dużego w rezerwie.

Uwaga: przy okazji Sennheser znów podnosi ceny jak ktos planowal zakup to lepiej sie pośpieszyć - słuchawki które kosztowały 999zł - wg nowego cennika 1280zł!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może 668B, jeszcze się zastanawiam - byłoby coś dużego w rezerwie.

Uwaga: przy okazji Sennheser znów podnosi ceny jak ktos planowal zakup to lepiej sie pośpieszyć - słuchawki które kosztowały 999zł - wg nowego cennika 1280zł!!!

 

No nieźle! "tylko nie mów, że gorzej być nie mogło" ja te sennheisery co chciałem mieć już mam :D

 

mówisz ze HD598 za 1300 będą? :o To się już narcyzm nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności