Skocz do zawartości

Fanklub SoundMagic


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Używam PL30 od roku prawie codziennie, w drodze do pracy i z powrotem w sumie ok. godziny dziennie. W miedzy słuchawki leżą w kieszeni kurtki zawinięte na sansowego CLIPa. W 2 tygodnie po gwarancji padła wtyczka, co i tak jest rekordem przy codziennym zawijaniu i rozwijaniu przewodu. Przyciąłem kabelek i przylutowałem nową wtyczke i PLki dalej pięknie grają. Jedyna wada to dziwny kształt i żeby nie wypadały używam załączonych klipsów na uszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś E2 z PL11 ?

Ciut za ciepło ale do elektroniki może się podobać jak się dobrze BBE wybierze. Może bas się poleje ale będzie miał fajny impakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem PL11 hohoho no i im się padło - pomijam,że "złamała" się izolacja zaraz jak się kończy jack - skleiłem taśmą i dawało radę, ale ostatnio rozwaliła się słuchawka... I chociaż słuchawki miały wadę - prawa grała słabiej niż lewa, to dla mnie i tak były genialne - ten piękny bas w porównaniu do EP630... Teraz znowu się zastanawiam nad PL11. Chyba,że jest coś lepszego w podobnej cenie ? Grunt,żeby był głęboki i mięciutki bas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar kupic odtwarzacz Sansa Clip+ i sluchawki Sound Magic PL 50.Mam odnosnie tego zestawu pare pytan.

1.Czy ten zestaw bedzie do siebie pasowal ?

2.Czy sluchawki nadaja sie do Hip Hopu, Dance i muzyki radiowej typu Lady Gaga,Rihanna itp?slyszalem,wyczytalem ze te sluchawki sa bardziej do instrumentow typu gitara

3.Czy koncowka w tych sluchawkach jest mocna poniewaz wszystkie moje poprzednie sluchawki 3 pary epek przestawaly grac przez jacka wiec zalezy mi na wytrzymalej koncowce a ta wyglada dobrze w pl50 jak na moje oko.

4.Czy Sansa Clip + udzwignie pl50 tzn umozliwie poznanie prawdziwej mocy sluchawek ?

5.Czy jakosc dzwieku w tym odtwarzaczu jest duzo gorsza od cowon a2 badz iriver t60?

6.Czy jakosc dzwieku w Sansie bedzie lepsza niz w Sony Ericsson w595 a jesli ktos nie ma tego modelu tel to czy ogolem Sansa pozwoli na lepsza jakosc dzwieku od komorek w cenie 300-500zl?

Zalezy mi na odtwarzaczu tylko do muzyki,jakosc dzwieku musi byc dobra i zeby bylo min 8gb a sluchawki byly wytrzymale i dobrze graly.

Edytowane przez Rafciooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade ale nie skusze sie na nie poniewaz maja slaba koncowke i sa niewiele lepsze od ep-830.NuForce NE6 moze sie sprawdza razem z clipem?Maja dobra koncowke jak i wyczytalem ze oprocz soczystego basu maja rowniez dobre srednie tony w porownaniu do pl11 czy epek 830. Komorki typu lg swift, samsung omnia ,wave czy monte udzwigna dobrej jakosci sluchawki?Kupuje rowniez nowy telefon wiec sie zastanawiam czy zakup Clipa ma sens.Wkoncu komorki maja teraz karty 16-32gb tylko nie wiem jak z jakoscia dzwieku odtwarzaczy w komorkach?

Clip+ przy rockboxie ma rewelacyjną jakość. Tobie bym jednak polecił jakieś basowe słuchawki, np. PL11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komorki typu lg swift, samsung omnia ,wave czy monte udzwigna dobrej jakosci sluchawki?

Pewnie że "udźwigną", kup coś z systemem operacyjnym, zainstaluj jakiś dobry program (z dobrym kodekiem) do odtwarzania FLACów i będziesz miał lepszą jakość niż na tym Clipie, na Symbiana polecam CorePlayer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam MP21 już około roku i zastanawiam się w jaki sposób mogę polepszyć jakość dźwięku.

Usłyszę jakąś różnicę kupując nowe pianki od innego producenta, dokupując gąbeczki lub wymieniając kabel lub jego końcówkę?

 

Zauważyłbym dużą różnicę przesiadając się z SM MP21 na SM PL30?

 

 

PS

Całkiem niedawno czyściłem moje MP21 korzystając z poradnika zamieszczonego na tym forum.

Mój egzemplarz jest jakiś wybrakowany, czy Wasze również nie mają tych malutkich gąbeczek pod siateczkami?

 

PS 2

Zapraszam również do mojego tematu poruszającego kwestię poprawy jakości dźwięku:

Odtwarzacz do SM MP21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w telefonie bez systemu nie wiem czy można coś zaradzić. W tym wypadku jest to nokia s40, więc możesz wgrać np. TTPod, KD Player, Winamp czy inny javowy odtwarzacz. Gdy jeszcze miałem nokię 6300 nie posiadałem dobrych słuchawek, więc nie mam porównania czy polepszy to jakość. Gdybyś miał problemy z uzyskaniem dostępu do pliku, no nie wiem czy mogę, ale polecę ci tu forum www.nokiahacking.pl gdzie miałem jr admina. Nie jest to podobna tematyka do MP3Store więc chyba adres podać mogłem, a znajdują się tam pomocne artykuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja z kolei mam pytanie co do wygrzewania sm pl30 - czy ma znaczenie, na jakim sprzęcie to zrobie? Czekam jeszcze na swojego Fuze'a, chciałabym do tego czasu wygrzać słuchawki i nie wiem, czy jeśli to zorbie np na laptopie, albo na innej (słabiutkiej jakościowo mp3) to czy coś to zmienia, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja mam pytanie skąd takie wysokie ceny na nowe słuchawki SM ? Cena E30 to 159 zł a do niedawna na stronie było nieco powyżej 100 ?

Chyba jednak wrócę do PL30 ... ;-(

Edytowane przez jupiterpm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności