Skocz do zawartości

W co sie ubieracie, czyli lans, lans i jeszcze raz lans:)


mister jaszczuk

Rekomendowane odpowiedzi

ha-co? :D

 

Btw nie lubię skarpetek które nie sięgają ściągaczem przynajmniej z 2 cm ponad kostkę :D

 

@cannabi, fajne koszulki, ja też generalnie ostatnio się przerzucam na jakieś kolorowe, bo zauważyłem że generalnie społeczeństwo polskie jest monokolorystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też noszę to, co znajdę ciekawego na szmateksach, a znajduję bardzo dużo porządnych, markowych i fajnie wygladających ciuchów, które kompletuję głównie pod zestawy "kolorystyczno-okazyjne". Stylistycznie bardzo różnie, przede wszystkim unikam przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki są ok, takie fajne kolorowe, nasze społeczeństwo jest za bardzo monokolrystyczne, na zachodzie ludzie się jakoś chętniej ubierają kolorowo. Bluza jakaś taka średnia wg mnie jest. Osobiście bym nie chciał, ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te koszulki i ta bluza mają w sobie za dużo emo

 

a co do kurtek; ta wpadła mi w oko ;)

 

 

Gdzie Ty 'emo' widzisz żandarmie? ;]

Emo rozumiem poprzez paski, kropki, czaszki, serduszka itede, natomiast na tych koszulkach są czysto surrealistyczne wzory. Nie wiem w jaki sposób hasło 'Speak Softly' może pasować do 'emo'?

 

A bluza wydaje mi się w miarę prosta (ani nie prostacka, ani nie przekombinowana), choć oczywiście wiadomo - nie każdemu się będzie to samo podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emo to wszystko co chce się na siłę wyróżnić myśleniem jak @Bolec, właśnie poprzez jaskrawe, kontrastowe i abstrakcyjne wzory - tak lubię abstrakcję, bynajmniej nie na ciuchach ;)

 

ale i tak wolę tak jak jest, niż coś na wzór zachodu, że co drugi dzieciak na ulicy to emo-pedał.. chociaż do emo samego w sobie nic nie mam, poza tym że to nieco nachalna próba wyróżnienia się wśród szaraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz wg mnie to spoko nosić jakieś kolorowe rzeczy, sam mam koszulkę w żółto szare paski z jakimśtam listkiem (nie, nie tym :D) na przodzie i lubię w niej chodzić, mam wrażenie że trochę przesadzasz, co jest złego w noszeniu czegoś kolorowego? Nie lubię szarego społeczeństwa i tyle, na zachodzie ludzie ubierają się bardziej kolorowo i po prostu ciekawie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emo to wszystko co chce się na siłę wyróżnić myśleniem jak @Bolec, właśnie poprzez jaskrawe, kontrastowe i abstrakcyjne wzory - tak lubię abstrakcję, bynajmniej nie na ciuchach ;)

 

ale i tak wolę tak jak jest, niż coś na wzór zachodu, że co drugi dzieciak na ulicy to emo-pedał.. chociaż do emo samego w sobie nic nie mam, poza tym że to nieco nachalna próba wyróżnienia się wśród szaraków

 

dżyzaz, rozumiem, że wyróżnianie się na siłę może być denerwujące, ale klasyfikacja, że każdy, kto nie jest smutnym szarym człowiekiem zlewającym się z tłumem, to od razu wyróżnianie na siłę - jeszcze bardziej. Dla mnie większym landem na underground są właśnie wojskowe kurtki. Wolę nosić to, co mi się podoba, niż "siedzień cicho, nie wychylać się z tłumu".

 

Rozumiem, gdybym tak wyglądał:

Uczestnicy_Big_Brother_1904796.jpg

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannabizz te koszulki są świetne, ale równie drogie :C

 

 

 

 

 

(30$/koszulka + 20$ shipping czyli ~120 PLN/koszulka, niewiele taniej przy większym zamówieniu)

 

Jak zamawiałem trzy - wyszło po ~90 złoty za koszulkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się kiedyś jarałem całym tym wyróżnianiem ale wyrosłem z tego, ale ja tam prostak jestem ;)

 

Tu nie chodzi o wyróżnianie się, tylko noszenie tego, co mi się podoba. Wojskowe kurtki to takie samo wyróżnianie się, jak kolorowe wzorki.

 

@Malas:

spoko wzór, tylko za białymi (czarnymi również) ciuchami jakoś nie przepadam.

 

Czapka może być, czy też 'emo'?

goorin--ss_czapka--283.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności