Skocz do zawartości

W co sie ubieracie, czyli lans, lans i jeszcze raz lans:)


mister jaszczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na co dzień latam w garniaku Próchnika i tegoż producenta czarnym, flauszowym płaszczu. Biała/szara/czarna koszula, zazwyczaj na spinki, czarny,lub szary krawat. do tego pantofle Venezia, albo jakieś inne, czarne, klasyczne oksfordy.

Luźniejszy dzień, to luźne, czarne spodnie Tatuum i koszula (szara, czarna) oraz pepegi Timberline King Euro, chyba, że bardzo zimno, wtedy zakładam wysokie buty Cox'a (coś w stylu oficerek), lub Batesy Desert Infantry Gore-tex, które to noszę również w plenery.

IMG_5776k.jpg

 

Do tego mam świetny kurtko-sweter podbity sztucznym futrem, który przez mojego brata zostął ochrzczony Futrem Gaylorda. :D

155631_172150382805727_100000323001131_420316_5207385_n.jpg

Imprezy, to zazwyczaj bojówki Mexx, albo superświetne spodnie Rusty Neal, które dorwałem ostatnio. Antracytowe, szyte pomarańczową nitką, kilka ciekawych kieszeni na suwaki. Do tego krótka kurtka (MA1), lub czarny płaszcz (mam kilka, ale najbardziej lubię czarną skórę za kolano).

 

Jak mam totalną wyjebkę, to zakładam pustynne bojówki (BDU) i zieloną bluzę z kapturęm, albo wściekłego, turkusowego adidasa :D

10.2010 (2).jpg

10.2010 (4).jpg

 

 

Krótko mówiąc, kolorowych ubrań mam sztuk... trzy, może cztery. I używam ich tylko wtedy, kiedy chcę wzbudzić sensację wśród znajomych (Wujek??!! to Ty nie na czarno?!)

Edytowane przez ov_Darkness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Właśnie, co do wytrzymałych dżinsów, polećcie mi jakieś baggy, które będą na prawdę z dobrego, grubego jeansu i nie przetrą się. Chodzi mi o miejsce w kroku, mniej więcej na samym dole szwu, po lewej i prawej stronie.

Obecnie mam JiggaWear, ale już żałuję. Ostatnie spodnie z diverse'a też poległy. Jedynie bojówki się trzymają, ale nie można wiecznie w bojówkach latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co do wytrzymałych dżinsów, polećcie mi jakieś baggy, które będą na prawdę z dobrego, grubego jeansu i nie przetrą się. Chodzi mi o miejsce w kroku, mniej więcej na samym dole szwu, po lewej i prawej stronie.

Obecnie mam JiggaWear, ale już żałuję. Ostatnie spodnie z diverse'a też poległy. Jedynie bojówki się trzymają, ale nie można wiecznie w bojówkach latać.

Carhartt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co do wytrzymałych dżinsów, polećcie mi jakieś baggy, które będą na prawdę z dobrego, grubego jeansu i nie przetrą się. Chodzi mi o miejsce w kroku, mniej więcej na samym dole szwu, po lewej i prawej stronie.

Obecnie mam JiggaWear, ale już żałuję. Ostatnie spodnie z diverse'a też poległy. Jedynie bojówki się trzymają, ale nie można wiecznie w bojówkach latać.

Carhartt

Nie no, nie szalejmy. Po raz, to nie są baggi, a moje uda tylko takie spodnie potrafią przyjąć z uśmiechem (szerokie w udach spodnie, żadne inne). Po dwa, nie kupię spodni za 250 zł, nie jestem aż tak majętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

NewYorker/House/H&M itd. Innymi słowy sieciówki :P

 

Liczę na jakieś internetowe, bo ostatnio byłem w ww. na "wyprzedaży" i się mocno zawiodłem. Syf, chłam i masówka, a co było na wieszakach to ceny z kosmosu, co i tak nie było zbyt interesujące by to nawet przymierzać. Dlatego szukam raczej bardziej oryginalnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzinsy - niegdys Zara i mimo że kupowane w Browarze(gwarancja oryginalności) to dwie pary przetarłem w ciągu ostatniego roku.... - obecnie tylko Wrangler

Moje spodnie z zary pękły mi tuż pod kieszenią, nawet nie wiem kiedy...

Niestety zara ładnie wygląda i w sumie na mnie dobrze leży, ale jakością to oni nie grzeszą. Wszystko się rwie, psuje, pęka, odpadają guziki etc.

W zimowych skórzanych butach po jednym sezonie spuchła mi skóra od soli, ostatnio zaczął mi odklejać się obcas...

 

Nie lubię Zary... Mało co na mnie pasuje a mam normalna budowę... Jak już kupiłem koszulę to po praniu skurczyła się "o połowę" (nie dało się zapiąć...)

 

 

 

Kurtki skórzane - Lee Cooper

Polo - Roy

Tshirty - Lee Cooper, Cropp

Dzinsy - Lee oraz Lee Cooper, Levi's

Marynarki, Garnitury - Vistula

Swetry - S.Oliver

Koszule - Wólczanka, Mexx, Lee Cooper, Wrangler, Lee, Cropp, Reserved, Carry

Plecak - Targus

Buty - Ecco

Kurtki zimowe - Bugatti - pierwszy raz kupiłem coś tej firmy i absolutna rewelacja...

Zegarki: Timex

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Drogie Bravo,

odkopuję, żeby nie płodzić tematów. Muszę kupić koszulę spełniającą następujące warunki:

1. 100% bawełna

2. Non-iron

3. W sklepie stacjonarnym, dostępnym w większych miastach.

Jakieś pomysły? Ostatnio kupowałem: https://dapperedgents.wordpress.com/2015/04/29/charles-tyrwhitt-koszule/

I ogólnie sprawowały się extra, tyle, że kupowałem przez neta i więcej nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w większych miastach, a nie w większym mieście było w moim pytaniu:P No ale dzięki za zaangażowanie, niestety do Poznania mam kawałek;-)


Przeszedlem sie po chyba z 10 znanych sklepach z koszulami i wszedzie robia oczy na non iron. Tak wiec chyba zamowie wysylkowo z Poznania z Twojego polecenia Matman. A jak sie nie sprawdzi, to znow trza bedzie to ciagnac z londynu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy zwracacie na materiały z jakiego rzeczy są wykonane. Ja świra na punkcie 100% bawełny, ubrania ze sztucznymi materiałami pozyskanymi z ropy naftowej odrzucam ( w drodze wyjątku dopuszczam kurtki zimowe i buty). Ostatnio chciałem sobie kupić bluzę z kapturem w jakimś ciemnym kolorze bez emblematów w okolicach 150zł i nie jest łatwo znaleźć taki produkt, zresztą jakbym zwiększył kwotę i tak byłoby podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Bravo,

odkopuję, żeby nie płodzić tematów. Muszę kupić koszulę spełniającą następujące warunki:

1. 100% bawełna

2. Non-iron

3. W sklepie stacjonarnym, dostępnym w większych miastach.

Jakieś pomysły? Ostatnio kupowałem: https://dapperedgents.wordpress.com/2015/04/29/charles-tyrwhitt-koszule/

I ogólnie sprawowały się extra, tyle, że kupowałem przez neta i więcej nie chce.

W lidlu będą 26.10 po pisiąt pięć złotych sztuka :D . Spełniają wszystkie 3 punkty :D .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności