Skocz do zawartości
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Somi

Powitalnia.

Rekomendowane odpowiedzi

teraz posiadam ipod mini 4gb, bateria trzyma 4h i dzwiek jest mocno przereklamowany :(

Pamiętaj, że mini jest akurat jednym z gorszych ipodów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :) Od jakiegos czasu przeglądam forum i czytam o tym czemu jest poswiecone. Wiem coraz wiecej i powoli zaczynam moja przygode z odtwarzaczami mp3 ;) Zyczcie mi powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda już jednego posta napisałem, ale gwoli uprzejmości- witam ^_^

Na forum trafiłem wczoraj w spontanicznym rozglądaniu się za tanim, a przyzwoitym odtwarzaczem. Wybór szybko padł na Sanse Clip 2GB i oto właśnie leży u mej prawicy i ładuje się po raz pierwszy :D

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę późno ,ale witam ;)

Na forum trafiłem poszukując "dobrej empetrójki" i już miałem kupić Clipa 2Gb to okazało się ,że 4Gb wersja też będzie i czekałem...a teraz już ostatecznie :D czekam na Sansa Fuze 4Gb ;) Pozdrowienia dla wszystkich :)

EDIT: :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :) Na razie tylko przeglądam sobie forum, w sumie trafiłam tu, by trochę poczytać i dokształcić się, może z czasem wzrośnie moja aktywność na forum ;)

Pozdrawiam wszystkich 'zielonych' ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KHOT

Witam, forum czytam regularnie od ponad pół roku, dużą częś tego czasu będąc w błędnym przekonaniu że plugi+N5300 to zestaw gwarantujący świetną jakość. Na szczęście powoli się edukuję w tej materii i nokia została zamieniona na clipa, a ostatnio przesiadka z hd202 na ksc75 dobiła mnie zupełnie. Pozdrawiam. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Maniakiem muzyki oraz dobrego brzmienia jestem od dawna, dopiero niedawno znalazłem to forum. Fajna atmosfera, mnóstwo ciekawych informacji zmusiło mnie do rejestracji.

Mój pierwszy playerek to MiniDisc Sony MZ-R501 ok lat 8 temu - wtedy to był dopiero sprzęt :)

Przebrnąłem przez wiele różnych odtwarzaczy mp3 ale znowu powróciłem do MD w postaci Hi-MD Sony MZ-RH!0, który gra całkiem przyjemnie - pierwszy raz jestem zadowolony z jakości dźwięku przenośnego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałam już kilka postów, ale pora się ładnie przywitać :)

Fanka muzyki, kina, literatury. Studentka pedagogiki B)

Dzięki forum dowiaduję się nowych rzeczy i jakoś radzę sobie ze sprzętem.

Moim pierwszym odtwarzaczem był Creative MuVo V200 (teraz ma go moja mama ;) ), a ja przerzuciłam się na iPoda Classic 80gb.

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, w zasadzie powinienem zacząć wizyte na forum od tego posta, więc rekompensując od dziś pisać będe mniej męczących postów. XP

Pozdrowionka ze stolicy Silesii!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkie Panie i Panów oczywiście! Do tej pory byłem tylko regularnym czytelnikiem i kilka razy korzystałem z waszej gościnności w dwóch pierwszych działach i komisie. Gwałtownie poszerzono tu moją wiedzę o playerach i słuchawkach, dzięki której stałem się szczęśliwym posiadaczem px 100, kupionych skądinąd na forumowej aukcji Colneta. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też! Ja też się chce przywitac! :)

Dzzziiiiieeeeeń Doooobrrryyy Forumowicze. ^_^

I gooood mooorning mp3store.pl.

Ja jestem nowy duchem ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie przyjaciele!

Synu jak cię zwą? URSUS panie! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to i ja się przywitam.

Historia: walkman -> lepsze słuchawki -> palm z TCPMP -> lepsze słuchawki -> jeszcze lepsze słuchawki -> trafiam na forum (wcześniej tylko przeglądałem) -> nieudana próba zakupu Sams.Z5FQ 2GB -> udana próba zakupu iriv.E100 -> zamówienie na JBL-REF-200 i ATH-ON3 -> no i zobaczymy co przyniesie przyszłość. :) Chyba mnie wzięło!

Pozdrawiam,

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi