Skocz do zawartości
  • 0

Czy Bluedio T4S/T5 grają lepiej niż JBL t450bt?


Vilq

Pytanie

Witam,

Od dłuższego czasu rozglądam się za niedrogimi, nausznymi/wokółusznymi słuchawkami bluetooth.

Słuchałbym ich głównie w pracy, gdzie obecne słuchawki na kablu mi po prostu przeszkadzają.

Nikt w pracy nie szpanuje swoim sprzętem audio i ja też nie chcę się wyróżniać, dlatego nie chciałbym wydawać więcej niż 200 zł (no chyba, że do 300 będzie coś dużo lepszego, to się mogę zastanowić ?).

 

Chodząc po sklepach słuchałem m.in. JBL T450BT (swoją drogą, czy ktoś wie, czy różnią się one od T460BT czymś więcej, niż tylko pudełkiem?) i:

- podoba mi się jak leżą na głowie

- dźwięk jestem w stanie zaakceptować

Słuchałem też Sony MDR-ZX220BT i mam wrażenie że jednego dnia bardziej mi się podoba ich dźwięk, a innego dnia -dźwięk JBL... Może to jest kwestia egzemplarza w sklepie. Ale Sony mają krótszy czas pracy na jednym ładowaniu - tu minus.

 

Swego czasu widziałem sporo dobrych opinii o Bluedio T3 / T4S i już kilka razy byłem bliski zamówienia T4S, a ostatnio też T5 z Chin, ale się powstrzymywałem. Teraz widzę co raz więcej opinii w stylu, jak ktoś ma tym forum pisał: "Przynajmniej były tanie". W Bluedio podoba mi się, że dłużej grają na jednym ładowaniu i są tanie, ale nie mam pojęcia jak grają.

 

I to jest wiśnie główne pytanie: Jak grają?

Dobrze?

Kiepsko, ale i tak lepiej od T450BT?

Porównywanie?

Jeszcze słabiej?

 

Nie chciałbym żeby się za chwilę okazało, że "za tą kasę lepiej było kupić...", dlatego pytam i liczę też na inne propozycje z Waszej strony.

 

Dodam, że muzyka jakiej słucham, to głównie gitary: rock, głównie klasyczny, czasem metal, ewentualnie, jak mnie coś najdzie, troszkę muzyki klasycznej.

 

Z góry dziękuję za propozycje i uwagi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności