Skocz do zawartości
LuQi

BLACK FRIDAY 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam, z pamięci są lepsze od Tripli - niezła średnica, choć brakuje trochę muzykalności dynamików to zdecydowanie lepsza od Tripli, które wydawały mi się mocno cyfrowe gdy wróciłem do nich po kilku latach, mniej dołu - bardziej w kierunku subbasu, góra dość łagodna - nie są to jasne słuchawki jak w przypadku B2, na razie tyle zdążyłem zauważyć

Q-jaysy będę miał w środę/czwartek, 

I nie wyglądają tak ładnie jak na zdjęciach - moje frosty są kiepsko wykonane, szczeliny między połówkami obudowy są nierówne, w niektórych miejsca jest to około 1mm, kabelek, który dostałem na dzień dobry przerywał w lewej wtyczce

Po wpisach na headfi fi sądzę, że wykonanie moich słuchawek nie jest niestety odosobnione :/

Czyli odpuszczam. Pewnie będzie dla mnie za mało góry. Tez czekam na Q-jays, chociaż tam pewnie znowu będzie za mało basu .

Co do promocji to obecnie jest logitech G402 za 28 euro, cena bardzo dobra za taką myszkę. Sam mam rivala 300 ale myślę nad zakupem bo wolę logitecha.

https://www.amazon.es/gp/aw/d/B00LFBEOUA/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1#nav-search-keywords

Kolejna opcja obecnie: Doss soundbox XL - głośnik BT sporych rozmiarów za ok 325 zł. https://www.amazon.co.uk/Bluetooth-DOSS-Subwoofer-Compatible-Dot-Black/dp/B072Q8XW46/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1511742668&sr=8-1&keywords=doss+xl&tag=pepperpl0d-21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Damix napisał:

Czyli odpuszczam. Pewnie będzie dla mnie za mało góry. Tez czekam na Q-jays, chociaż tam pewnie znowu będzie za mało basu :D.

to poszukaj Brainwavz B2 - tu znajdziesz i górę i (stosunkowo) sporo dołu, a komfort i izolacja jedne z lepszych jakie miałem okazję spotkać, i to bez żadnych choinek, wystarczą stockowe gumki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Damix napisał:

Tez czekam na Q-jays, chociaż tam pewnie znowu będzie za mało basu emoji3.png.

Przez Ciebie też wziąłem q-jaysy;). Żałuję o tyle, że już je miałem, a takich b-400 nie. Z tym, że w q-jaysach wykonanie to PREMIUM w czystej postaci. Dźwiękowo też miałem na początku wrażenie, że basu mało, ale przy odpowiedniej aplikacji i piankach jest go w sam raz. No i ta jakość:wub:.

Edytowane przez Gourney
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

q-Jaysy to doskonałe doki. Ja brzmieniowo wolę Ety ER4, ale wykonanie, opakowanie i ogólny user experience tych szwedzkich maleństw to czysta poezja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to poszukaj Brainwavz B2 - tu znajdziesz i górę i (stosunkowo) sporo dołu, a komfort i izolacja jedne z lepszych jakie miałem okazję spotkać, i to bez żadnych choinek, wystarczą stockowe gumki

Miałem, także w postaci Rock-it R50. Fantastyczna, ogromna przestrzeń, bas faktycznie świetny ale Góra mi na tyle nieprzyjemnie świszczała że nie mogłem w nich dłużej wysiedziec niż 10 minut. W niektórych słuchawkach wysokie Tony się po prostu nieznośne dla mnie I nie da się nic z tym zrobić . Tez bylem zaskoczony dlaczego wielu osobom podobają się np. Samsung level in-ear albo audio Technica ath-msr7.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Damix napisał:

Miałem, także w postaci Rock-it R50. Fantastyczna, ogromna przestrzeń, bas faktycznie świetny ale Góra mi na tyle nieprzyjemnie świszczała że nie mogłem w nich dłużej wysiedziec niż 10 minut. W niektórych słuchawkach wysokie Tony się po prostu nieznośne dla mnie I nie da się nic z tym zrobić emoji20.png. Tez bylem zaskoczony dlaczego wielu osobom podobają się np. Samsung level in-ear albo audio Technica ath-msr7.  

mam B2 i Rockit R50, może przetworniki te same to brzmienie jest inne, Rockit to faktycznie świszcząca góra i bardzo mało dołu, za to średnica przednia, B2 są mniej jasne niż R50 a mimo to dalej są jasne :) dołu w sam raz nawet dla mnie, a ja raczej w dynamikach gustuję, będę miał czas to porównam je do B400

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd Panowie braliście Q dżejsy? I za ile? Czyżbym przegapił dobrą okazję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były na stronie firmowej za pół ceny w piątek 

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Weird_O napisał:

Skąd Panowie braliście Q dżejsy? I za ile? Czyżbym przegapił dobrą okazję?

eee tam przegapił, poczekaj do końca tygodniai pewnie jeszcze taniej kupisz w komisie :P 

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż się przejdę do Denona posłuchać tych cudeniek ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, coolmen77 napisał:

eee tam przegapił, poczekaj do końca tygodniai pewnie jeszcze taniej kupisz w komisie :P 

Taniej - niekoniecznie, w tej samej cenie - być może;).

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co to na czekam na privie B)

Pokusiłby się ktoś o porównanie z Mee P1nnacle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi