Skocz do zawartości

Spotify


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, rozmawiałem z kolegą i ten powiedział mi o Spotify(szerzej nieco)

Brzmi genialnie bo mam i lapka i smartphone i tableta... byłoby super słuchać co raz to nowej muzyki.

 

Uparłem się na wersję płatnę ale... ta kosztuje aż(dla mnie aż) 20zł na miesiąc.

 

 

Ktoś zna jakis tańczy sposób na to? Podejrzewam,że spiracić się tego nie da więc może jakaś zniżka czy coś? te 10zł na miesiąc byłoby ok ale nie 20zl... w sumie opłata za dłuższy okres czasu też odpada.

 

 

 

Ktoś coś?

 

 

Będę wdzięczny.

 

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 zł to cena 1/2 dobrej płyty w sklepie, więc nie przesadzajcie ze to dużo. Mało tego pierwszy miesiąc jest za darmo. A w dodatku ostatnio spotify jest darmowe ( w pewnym sensie) na smartfonach i tabletach. Mało tego ostatnio także wzniesiono limit 10h/miesiąc.

Zawsze także możesz robić np. tak jak ja. Kupuje abonament na miesiąc i korzystam z niego na telefonie, potem robie miesiąc przerwy i potczas tej przerwy korzystam tylko z komputera, a potem znowu kupuje abonament i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież są trzy możliwości w spotify:

- słuchać za darmo z reklamami

- słuchać za 10zł <-- [edit] tej wersji już nie widzę :(

- słuchać za 20zł w wersji full-wypas

 

więc po pierwsze możesz słuchać za free tylko z reklamami między utworami, a po drugie nie przesadzajmy - 20zł to dziś mniej niż dwie paczki i 1/3 ceny JEDNEJ płyty CD :)

Edytowane przez KHRoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotify to biznes, więc muszą na czymś zarabiać i opłacać jakoś wykonawców ;)


 

te 10zł na miesiąc byłoby ok ale nie 20zl... w sumie opłata za dłuższy okres czasu też odpada.

 

 

 

Ktoś coś?

 

masz deezera za 10pln w promocji

 

 

z deezerem jest taki problem, że różne albumy są w różnej jakości i co jakiś czas trafiamy na album, którego chcemy posłuchać, a nawet po ustawieniu "HQ" brzmi jak niskiej jakości demo ze strony sklepu z muzyką...

 

z tego powodu sam zmigrowałem się z deezera do spotify, w spotify nie ma takiego problemu, wszystkie albumy są tej samej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz jedynie jednocześnie słuchać muzyki i z kompa i z telefonu. Przykładowo, jeśli puścisz muzyke na kompie to w tej samem chwili gdy puścisz muzyke z lumii to odtwarzanie na kompie sie zatrzyma.

 

chyba że telefon będzie w trybie offline :) (wtedy trzeba sobie zawczasu pobrać to czego chcemy słuchać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ej, gdzieś wyczytałem, że na kompie mogę zsynchronizować muzykę z dysku tak, że będzie widziana w programie spotify. da radę coś podobnego zrobić na telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Serwisy streamingowe póki co nie dorównuja jakością płyt CD, i w miejsce "odrobinę" wstawiłbym znacząco. ;)

Słychać kompresję czy z gorszych wydawnictw zgrywane? Na tym samym sprzęcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności