Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Maxell retro dj vs Philips SHL3000


Rekomendowane odpowiedzi

Nic specjalnego , na pewno Maxelle mają lepsze bebechy , Philipsy typowo plastikowe tanie granie , bas trudny do zlokalizowania , wykonanie tandetne... lepsza izolacja niż w Maxellach.

 

Oby dwie pary przez ciebie rozważane są do posłuchania w Tesco oraz Saturnie , więc sam zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego , na pewno Maxelle mają lepsze bebechy , Philipsy typowo plastikowe tanie granie , bas trudny do zlokalizowania , wykonanie tandetne... lepsza izolacja niż w Maxellach.

 

Oby dwie pary przez ciebie rozważane są do posłuchania w Tesco oraz Saturnie , więc sam zdecyduj.

to albo słuchaliśmy innych philipsów, albo one tylko z E2 tak genialnie się zgrywają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Maxelle, i bez problemu bedą śmigać na noki.

Też słucham rapu i nadają sie bas jest dobry.

Tylko nie jestem pewien czy one sie nadają na miasto, izolacja 8/10, no i wygląd, tez myślałem ze nie bedzie mi przeszkadzał,

Ale w tej cenie nic lepszego niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego , na pewno Maxelle mają lepsze bebechy , Philipsy typowo plastikowe tanie granie , bas trudny do zlokalizowania , wykonanie tandetne... lepsza izolacja niż w Maxellach.

 

Oby dwie pary przez ciebie rozważane są do posłuchania w Tesco oraz Saturnie , więc sam zdecyduj.

to albo słuchaliśmy innych philipsów, albo one tylko z E2 tak genialnie się zgrywają ;)

 

Możliwe Blay , możliwe , ja tylko mówie jak to gra podpięte pod telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego , na pewno Maxelle mają lepsze bebechy , Philipsy typowo plastikowe tanie granie , bas trudny do zlokalizowania , wykonanie tandetne... lepsza izolacja niż w Maxellach.

 

Oby dwie pary przez ciebie rozważane są do posłuchania w Tesco oraz Saturnie , więc sam zdecyduj.

to albo słuchaliśmy innych philipsów, albo one tylko z E2 tak genialnie się zgrywają ;)

 

Możliwe Blay , możliwe , ja tylko mówie jak to gra podpięte pod telefon.

z nokią C5-00 też grały wybornie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno Tesco masz u siebie ? Kurcze , ja mam takie stare , tam nie ma ale w tym nowym na końcu miast są i nawet dwa kolory. Szukaj takie duże , wypasione i w miarę nowe.

 

Philipsy są w Saturnie i Media do odsłuchu. Zobacz też w Realu i Auchan. Rozpakujesz sobie i sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez nie ma ;/ wiec zamawiam w ciemno w necie. dosc pozytywnych opini o obu parach wiec chyba lipy nie bedzie. tylko ktore zamawiac :) maxell czy philips. nie mam pojecia jak one graja ale wygalad zdecydowanie za philipsami ale to najmiej wazne

Edytowane przez matizaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec bylem dzis w mega avansie i tam tez niezla lipa. 2 pasy kossow, kilka panasonica i sony. z 2 sztuki byly philipsow ale zupelnie inne. media markt mam za miastem. gdzies z 15km... ale jak Marcin moiwl ze tylko philipsy sa wiec i tak w sumie pojade na marne, bo co z tego ze zobacze jak graja shl3000 jak niewiem jak maxelle.... zamowie chyba w necie. pozytywne opinie (Wasze i z innych forów) obu par chyba nie sa blefem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Nokii na miasto weź te Philipsy w ostateczności aczkolwiek i tak wolałbym te

 

http://allegro.pl/eleganckie-sluchawki-cresyn-c510h-mp3-ipod-iphone-i2938549402.html

 

 

Maxelle outdoor średnio z basem takim tłustym , przyjemnym dla ucha . Philipsy tak jak już pisałem ma moje kuzynostwo więc mogłem sobie je dłużej przesłuchać. Słuchają metalu więc tam to się sprawdza ale po podłączeniu Prodigy itp....ech kopa brakowało ( Iphon 3GS/ 4S / Samsung Nexus )

 

 

Tu masz fajny test Inszego z którym zgadzam się w 100% , w tej cenie nie ma nic innego z przyjemnymi niskimi tonami. Wiadomo nie jest to walnięcie w stylu HD-25 , K518 ale na bank lepsze niż Maxellów i Philipsów.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/85003-cresyn-c510h/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności