Skocz do zawartości

Solidny i głośny odtwarzacz mp3 do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Miałem odtwarzacz Sansa clip+ jakieś 2 lata, ale niestety wyzionął ducha. Po pierwsze gniazdo się chrzaniło, ale naprawiłem je, ale i tak do końca nie stykało, więc po pierwsze chciałbym odtwarzacz z silniejszych gniazdem. (Czytałem na tym forum, że sansa fuse BOX jest solidniejszy od clip+.

 

No i niedawno po prostu się zepsuł totalnie mój clip+, nie widzi go komputer. mimo, że zapala się odtwarzacz jak go podepnę, to się nie ładuje już i komp przestał go widzieć, nie działa też na innych komputerach.

 

Nie potrzebuję więcej niż 2 GB miejsca, bo mp3 mogę sobie wymieniać. Zależy mi na jakości brzmienia oraz na trwałości i głośności. Mam słuchawki Koss Porta Pro oraz jakieś douszne Sennheisery Mx 170 xD co ciekawe, na fulla jak rozkręciłem CLip+ to na tych Sennseierach było super, a na Koss Porta pro nawet na fullu było jak dla mnie za cicho trochę.

( oczywiście nie słucham cały czas na fullu, ale czasami jak jest jakiś epicki moment to lubię sobie rozkręcić na maksa na chwilę, a potem ściszyć znowu... niestety clip+ + Koss Porta Pro jak dla mnie za cichy na takie epickie momenty)

 

Jaki odtwarzacz polecacie taki do 200 zł? (ew. minimalnie więcej). Taki żeby te Koss Porta pro trochę głośniej grały. Nie zależy mi na ciepłocie ani na bassie w odtwarzaczu, bardziej chciałbym przestrzeń, dobrą jakość brzmienia (selektywność) etc.

Widziałem, że na forum wszyscy polecają Cowona E2. Czy będzie on dla mnie odpowiedni, albo ma ktoś jakieś inne propozycje?

Edytowane przez Zaratustra4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja posiadam Cowona E2 z a-jays two, i nie podkręcam nawet do połowy głośności bo mocy to maleństwo ma. Przy nausznych HD201, które gdzieś tam wygrałem i od czasu do czasu dla wygody posłucham na nich, też jest dosyć głośny, chociaż te Sennheisery nie grzeszą mocą.
A jeśli chodzi o jakość i przestrzeń dźwięku to też nie mam nic do zarzucenia, Clip wypada jak dla mnie gorzej.
Na KPP nie słuchałem tego odtwarzacza ale powinno być lepiej niż na Clipie tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności