Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] HTC one x + fiio e5 jakie słuchawki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Tak więc szukam fajnych słuchawek do telefonu HTC one x + fiio e5 do około 500zł (jeśli będzie warto z małym hakiem :)) mogą być używane. Wiem ,że ten telefon nie jest jakimś genialnym źródłem ,ale pomimo to i tak będe słuchał muzyki z tego telefonu i potrzebował bym coś pod niego dopasować. Dobrze jak by były w miare wyciszone i nie spadały podczas chodzenia. Słucham raczej muzyki elektronicznej ,ale lubie też ładne wokale i instrumenty słucham czasem beatles'ów. itd. Dobrze jak by miały mocny bas i ładny wokal. Myśle nad Denonami d1100, ath-es7 ewentualnie może używane sennheisery hd25 jak by się udało gdzieś kupić oczywiście nie biore pod uwage tylko tych 3 modeli . Z góry dziękuje za pomoc każda opinia będzie dla mnie bardzo pomocna. Pozdrawiam :))

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akg k550 z tego co czytałem nie mają mocego basu. Choć osobiście nigdy ich nie miałem teraz są w bardzo dobrej cenie tylko nie wiem czy nie będzie mi brakowało basu :) Bo w ostateczności bym zaryzykował i kupił te akg k550 zawsze mi się podabały poczekał bym do końca miesiąca i troche odłożył i powinno mi starczyć. Może będzie jakaś nowa promocja. ATh-m50 też wydają się fajne :). Mógłbyś napisać jak u nich z basem czy rzeczywiście tak z nim słabo i jak spisują się w muzyce elektronicznej czy lepiej wziąść te ath-m50. I które z nich bardziej nadają sie do chodzenia po dworze bo akg 550 wydają się dość spore.

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K550 mają bas taki jak trzeba:-) Polecił mi je właśnie Fatso (z szybkim odsłuchem) i nie wyobrażam sobie dnia bez nich:-)

Zresztą nie wyobrażam sobie, że mógłbym mieć jakieś inne, przesłuchałem przed zakupem naprawdę sporo modeli.

I jeszcze jedno - nie znam wygodniejszych słuchawek.

Edytowane przez artful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
K550 mają bas taki jak trzeba:-) Polecił mi je właśnie Fatso (z szybkim odsłuchem) i nie wyobrażam sobie dnia bez nich:-)

Zresztą nie wyobrażam sobie, że mógłbym mieć jakieś inne, przesłuchałem przed zakupem naprawdę sporo modeli.

I jeszcze jedno - nie znam wygodniejszych słuchawek.

 

musisz posłuchać rekablowancyh zobaczysz jaka różnica...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem co kupić chyba jednak zdecyduje się na AKG K550. Szkoda że nie mam ich gdzie odsłuchać niby można zwracać towar do 10 dni ale nie wiem czy mp3store się na to zgodzi ;/ Musze to przemyśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w kropce bo chciałem jechać do Poznania do Mp3store żeby odsłuchać :) A raczej one tam wygrzane też nie będą o ile wogóle będą :) Ale lepiej chociasz tyle niż wogóle :)

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to popytaj na forum, może ktoś z Poznania ma wygrzane i Ci udostępni,

a jak nie zawsze możesz wpaść do Wrocławia:-)



musisz posłuchać rekablowancyh zobaczysz jaka różnica...

 

może jakoś przy okazji, bo nie po drodze mi trochę - muszę kombinować, żeby się wybrać na Kołłątaja (no i pod warunkiem, że zastanę Fatso w sklepie i udostępni mi na kilka minut swoje zmodyfikowane sztuki :))

na razie pasuje mi to co daje mi K550 w standardzie, ale kto wie, może po gwarancji też je zmodyfikuję

Edytowane przez artful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o sennheiserach hd25 wydają się bardzo portable i napewno dobrze trzymają się na uszach z fiio e5 powinno dać rade je uciągnąć z htc ?? :)

 

Ciekawe jak by była różnica pomiędzy Hd25 vs k550 ciekawe które by się bardziej nadały :)

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jak widać to mój 1 wpis, ale też szukam słuchawek do one x +, możesz rozwinąć temat dlaczego muszą mieć co najmniej 32omh? Zastanawia się nad eph 100 Yamahy, mają 16onh

 

wywal z tego zestawu FIIO, A słuchaki muszą mieć co najmniej 32ohm. Mnie zgrywał się super z K550, ale i z M50 brzmiał b. dobrze. ES-7 brzmiały tak sobie.

 

Więc jeśli basujące słuchawki to M50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności