Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki zamknięte do 400 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałem się poradzić odnośnie kupna słuchawek do podróży po mieście. Chciałbym jakieś słuchawki tak za 350-400 zł dobrze izolujące odgłosy otoczenia. Muzyka do jakiej mają być przeznaczone to głównie ogólnie rozumiana elektroniczna, ale rock i jemu podobne też. Bass w miarę "mięsisty" (jeśli można tak to nazwać :blink: ), ale bez przesady, nie ma dudnić, tylko nisko schodzić. Playerki na jakich będę słuchał muzyki to iRiver t60, iPhone 3GS oraz faworyt - Samsung P3 (i to najbardziej pod niego chciałbym coś dobrać). Do tej pory słuchałem muzyki na Koss PortaPro oraz AKG K520 (bardzo jestem zadowolony z ich brzmienia, ale niestety nie na mieście). Ewentualnie jeśli macie jakiś pomysł na zestaw (słuchawki, odtwarzacz + ew. wzmacniacz) to też chętnie się temu przyjrzę. Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi!... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No niestety moje k520 rozpadły się już całkowicie, pałąk popękał już w dwóch miejscach (nie licząc tych dwóch już "sklejonych" :P). W sklepie jest nowa promocja z okazji Walentynek (?) i jest tam AKG K618DJ w cenie 319 zł. Co o nich sądzicie? Waham się miedzy nimi, a ATH-WS55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety moje k520 rozpadły się już całkowicie, pałąk popękał już w dwóch miejscach (nie licząc tych dwóch już "sklejonych" :P). W sklepie jest nowa promocja z okazji Walentynek (?) i jest tam AKG K618DJ w cenie 319 zł. Co o nich sądzicie? Waham się miedzy nimi, a ATH-WS55.

Jak podobały Ci się K520 to celuj w K172HD z fun modem - podobny styl grania, tylko lepsze. W budżecie spokojnie kupisz używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności