Skocz do zawartości

Następca S100


Rekomendowane odpowiedzi

iRiver B100 jest następcą S100. Z tą róźnicą ,że jest dotykowy. Poczytaj testy i wypowiedzi na jego temat. Dostępne są na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś recka B100 dostępna tutaj http://forum.mp3stor...pic/71102-boom/ , 7-8. BooM 6-7/2012 . B100 został bardzo pozytywnie zrecenzowany przez jegomościa z posta powyżej, który po popełnieniu tejże recenzji aż zmienił nick, żeby fani innych marek odtwarzaczy dali mu spokój ;)

 

 

iRiver B100 jest następcą S100. Z tą róźnicą ,że jest dotykowy. Poczytaj testy i wypowiedzi na jego temat. Dostępne są na tym forum.

 

Serio, gdzie? Może ja nie umiem szukać, bo widzę test tylko w boomie :D

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż zmienił nick, żeby fani innych marek odtwarzaczy dali mu spokój ;)

 

Serio? Nie wiedziałem, dzięki za newsa, na pudelku o tym nie pisali ;)

 

http://forum.mp3store.pl/blog/53/entry-89-recenzja-iriver-b100/ tutaj jest pełniejsza wersja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma wypowiedzi ? A tu - http://forum.mp3stor...ja-iriver-b100/ - Sam dzielę się wrażeniami z porównania s100 i b100. Przyznam,że patrząc na to obecnie, pewnie zakupiłbym b100, gdyby nie brak gapless playback, w mojej muzie niezbędnego. A tak mam iPoda Video z RockBoxem i sobie chwalę.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam Dźwięk to myślę, że nie bardzo. Touch 4G osiągną bardzo wysoki poziom i nawet jak coś zagra lepiej to nie będzie to duża różnica. A największa różnica między DAPami jeśli chodzi SQ leży raczej po stronie wbudowanego wzmacniacza. Oczywiście DAPy takie jak colorfly, hisound czy s:flo2 możliwe, że mają lepszy dźwięk na DACu, lecz na pewno nie są to duże różnice.

 

Na dokach się nie znam. Dużo też zależy od preferencji i budżetu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(DAP) Digital Audio Player - urządzenie przenośne do odtwarzania muzyki.

 

(DAC) Digital Audio Converter - jest to moduł elektroniczny odpowiedzialny za zamianę sygnału cyfrowego w sygnał analogowy.

 

Basics ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

wykorzystam temat, żeby nowego nie zakładać, bo pośrednio powiązane :)

Zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza i jakoże trochę posłuchałem S100, i mi się spodobał to chętnie bym go nabył. Jednak, właśnie B100, ma być trochę lepszy, czy warto za to dopracowanie szczegółów wyłożyć trochę więcej?

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękowo B100 mi się bardziej podobał. Ma też więcej mocy. Jest wykonany podobnie solidnie, ale wykończenie ma odrobinę lepsze i jest odrobinę bardziej przemyślany. Ale jeśli nie masz jakiś specjalnych wymagań co do dźwieku i mocy, a za resztę nie chcesz dopłacać to S100 też jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S100 to taki bardzo podobny S8500 przed aktualizacją. B100 to taki iPhone 4 trochę cieplejszy i zmniejszą sceną. SQ bardzo zbliżone, dla wielu to będzie kwestia preferencji przy wyborze.

 

SGS gra trochę inaczej imo mniej mi się podoba, ale też daje radę ;)



poczytaj sobie o nich to będziesz wszystko wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności