Skocz do zawartości

Problem z forum "Złośliwe oprogramowanie"


Rekomendowane odpowiedzi

http://scr.hu/0tz9/hc2n7

Jak na screenie widać na forum nie da się normalnie wejść, jest tak od około 2 godzin. Nie wiem czy to właściwe miejsce na taki temat, jeśli nie to proszę o przeniesienie.

+

http://scr.hu/0tz9/0mtmc

Nie wiem w czym jest problem

Przeglądarka chrome rzecz jasna (widać na screenach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo sypią się godziny przy postach i kilka innych rzeczy w pakiecie, ale tego wymieniać się już nie da, co chwile czegoś przybywa. Obecnie brakuje mi nawet godzin przy postach nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości owszem też się sypią, wyskakują znaczki z kosmosu, przed chwilą temat mi się rozjechał, wszystkie znaki zastąpione były literą Ł, a sama treść postu była zmieniona tak, że litery nie były obok siebie tylko pod sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Taichoo, bez Ciebie bym się nie zalogował.

 

Znając życie tydzień minie zanim się za to zabiorą albo posypie się tak, że nie będzie sensu naprawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.php

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /admin/sources/classes/class_localization.php on line 837

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /ips_kernel/classAjax.php on line 323

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /ips_kernel/classAjax.php on line 326

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /ips_kernel/classAjax.php on line 327

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /ips_kernel/classAjax.php on line 328

Taki sam mam komunikat przy próbie wejścia na forum Diyaudio :) Ciekawe rzeczy się dzisiaj dzieją :)

 

A to ciekawe ten sam silnik forum czy zbieg okoliczności?

A może nowy rodzaj wirusów atakujący portale społecznościowe, wiadomo po co dla nowych antywirusów. Które mp3s powinno sobie zakupic.

 

Przy pisaniu tego posta to mi sie wyswietliło przed ramka cytowaną to norma w prawie kazdym temacie.

Ważne sa kody błedów, macie cos jeszcze dawajcie. To znacznie ułatwi naprawe.

 

Co jeszcze detal przy prubie dopisania na status "Pruba nie udana" czy jakos tak ale po przeładowaniu odpowiedz dodana. Reszta jak w poprzednich postach kolegów.

 

Pod skrutem do profilu czyste menu gdzie mielismy" Moj profil, Moja zawartosc etc"

 

Przy okazji nie każdy może pisac na SB w zakłądece SB, tylko przez strone główna. Działa

Edytowane przez retter6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, choć na moment ujrzałem inne komunikaty (ale po sekundzie znikły).

 

Ciekawe, czy jutro będzie do czego wracać :)

 

.php

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /admin/sources/classes/class_localization.php on line 837

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

 

 

 

 

Wyświetla się to coś podczas ładowania tematów (łącze mi zamuliło i zdążyłem skopiować).

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taptalk nie rusza nawet tylko prosi o logowanie non stop. Przez telefon wchodząc mam kilkadziesiąt metrów błędów a później forum,.dopiero wersja mobilna forum w przeglądarce ruszyła z błędami podanymi przez snuffa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast to lubi się wszystkiego czepiać :D Tak jak MSE i Kaspersky. Zdziwiło mnie, że miałem dziś do czego wracać ^^ Sądziłem, że forum posypie się bardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tapatalku działa, tylko dziwnym sposobem :D Jak mam na iOSie taptalka i jest najpierw lista for z avatarem a potem z ikona forum to przez ta jakby zalogowana nie działa, trzeba ta z ikona forum, wtedy wyskoczy menu zaloguj jako gość, bambszek i anuluj ;) po wybraniu bamboszek wchodzi bez problemu. Zaraz zobaczę jak wyglada to na androidzie.

 

 

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc wejść na profil wyskakuje :

.php

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /admin/sources/classes/class_localization.php on line 837

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in/ips_kernel/classAjax.php on line 323

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in/ips_kernel/classAjax.php on line 326

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in/ips_kernel/classAjax.php on line 327

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in/ips_kernel/classAjax.php on line 328

 

 

 

Android mnie wcale nie kręci więc specjalnie dla Ciebie "Taptalk na androidzie: zatrzymuje się na logowaniu"

Edytowane przez Dszeffko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.php

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /admin/sources/classes/class_localization.php on line 837

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /ips_kernel/classAjax.php on line 323

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /ips_kernel/classAjax.php on line 326

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /ips_kernel/classAjax.php on line 327

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/lang_cache/2/core_public_global.php:1) in /ips_kernel/classAjax.php on line 328

Mi na androidzie stoi na logowaniu.

 

O stary... za dużo żeń-szenia. Mnie android aż tak nie kręci - może dlatego, że dalej siedzę na 2.3.6 ;)

 

Hahahahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności