Skocz do zawartości

Flash 1 Gb - Alternatywa


white.apple

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Tym razem szukam mp3 dla siostry. I szczerze mowiac, w kazdym cos jest nie tak ;)

Zalezy mi przede wszystkim na dobrym dzwieku ... i tak:

1. T10 FM : marudzi, ze jest za duzy i zbyt meski (nie rozumiem tego argumentu)

2. T20 FM : wszystko byloby cacy, gdyby nie to, ze jest na aku

3. U3 : podobnie jak T20

4. T30 : brak radia, na ktorym jej zalezy

 

W zwiazku z tym szukam alternatywy do ww. Wazne zeby player gral porownywalnie dobrze do ww, mial radio, 1-2GB pojemnosci flashowej i byl na baterie (ze wzgledu na rozmiar idealnie byloby gdyby byly to AAA). Ach, funkcji "kolorowych" typu wyswietlanie zdjec/filmow nie potrzeba. Mozliwosc zapisania ich jak na pendrivie bylaby mile widziana. Jakby jeszcze dalo sie do tego dolozyc pamieci na karcie, byloby idealnie

 

Ktos moze cos poradzic? Ja juz jej powiedzialam "tak to pani tylko w erze dopasuja ;)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac zadnej odpowiedzi, wiec szperam, szperam...

I wyszperalam cos o nazwie MEIZU.

Np. tutaj na allegro: http://www.allegro.pl/item126504416_meizu_...ki_jakosc_.html

Chyba spelnialoby to wymogi mojej siostry... Nie ma ogg, ale jej to chyba bardzo nie bedzie przeszkadzalo.

Jak prezentuje sie ten player w praniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac zadnej odpowiedzi, wiec szperam, szperam...

I wyszperalam cos o nazwie MEIZU.

Np. tutaj na allegro: http://www.allegro.pl/item126504416_meizu_...ki_jakosc_.html

Chyba spelnialoby to wymogi mojej siostry... Nie ma ogg, ale jej to chyba bardzo nie bedzie przeszkadzalo.

Jak prezentuje sie ten player w praniu?

 

Nikt nie wie, bo nikt go na forum nie ma ;). Polaczek kupuje inny model meizu.

 

Ja bym był za iAudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje nie bac sie tych wbudowanych aku, przez pol roku nigdy mie sie zdazylo by nagle siadl aku i nei mialbym gdzie doladowac. Jako s nikt nie marudzi ze komorki maja aku - baterie trzeba by zmieniac chyba co 3 godziny.

Wbudowany aku to: mniejsze wymiary, koniec wydawania kasy na bateryjki, ladowanie przez usb z kompa lub ladowarki sieciowej (w 2 godziny pelna bateria a kwadrans wystracza na kilka godzin)

Realny czas w U3 bez ladowania to jakies 15-17 godzin.

Co z tego ze za 3 lata aku bedzie do wymiany, jesli player tyle przezyje to na pewno bedzie juz w szufladzie albo u innego wlasciciela bo na rynku beda o niebo lepsze w niewielkiej cenie. Aku pewnei tez bedzie mozna kupic za grosze wiec nie ma strachu a inwestycja w dobra ladowarke i paluchy to jakies 150zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom zgadzam się z Blackmark'iem. Też niedawno przekonałem się, że wbudowany akumulator to nic złego, chociaż do tej pory myślałem inaczej. Tylko kilka razy zdażyło mi się żeby odtwarzacz padł poza domem, ale zazwyczaj zdażało się to kiedy gdzieś jechałem i wiedziałem, ze nie mam całego akumulatorka, bo był naprzykład w połowie rozładowany. Wbudowany akumulator jest fajny ale jeśli trzyma przynajmniej 20h bez ładowania. Najbardziej przeszkadza kiedy akumulato się ładuje, a my chcemy posłuchać muzyki, a nie możemy. Kiedy mamy baterie poprostu wkładamy nową i słuchamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ta niechec wynika z przyzwyczajenia do aku starszego typu niklowo miedziowych i innych gdzie nalezalo czekac az sie aku rozladuje i dopiero ladowac go do samego konca. W playerach sa aku li-jo lub li-pol , mozna je ladowac kiedy sie chce i ile sie chce. Ja wlasciwie laduje go podczas wrzucania muzy.

Ale przyznaje, kiedys tez mialem nieuzasadniona odraze do aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sandisków to z tym jest różnie.. Swój wysyłałem pierwszego dnia na gwarancję (otrzymałem nowy egzemplarz), Jest cichy i jeszcze nie udało się chyba obejść ograniczenia głośności w serii C1XX, z dokanałówkami styka, ale z pchełkami... Player w wersji europejskiej nie ma też radia, ma dedykowany kabel.. Z kolei jest znacznie tańszy od konkurencji.

 

Ja bym na Twoim miejscu, jeżeli masz pieniądze zainwestowałbym w coś ze stajni irivera albo iaudio. Z kolei za irivera 1gb można kupić sansę z 2gb pamięci i jeszcze na creative ep630 zostanie. Ale sam musisz wybrać na czym Ci zależy - na solidności i jakości dzwięku czy na cenie i pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandiskow w ogole nie bralam pod uwage.

Probuje namowic siostre na zestaw, ktory sama mam i jestem zadowolona, czyli T10 FM 2GB + epki, ale ona jest strasznie uparta :rolleyes:

 

Biore pod uwage jeszcze iAudio U3 i powoli przekonuje sie do tezy Blackmarka - pozostanie mi jeszcze tylko przekonanie jej do aku ;) Przyznaje, ze mi sie U3 tez najbardziej widzi. Wprawdzie iRiver T20 tez bylby super, ale podobno krocej ciagnie na baterii..

 

W poszukiwaniach trafilam na ww sprzety meizu. Sama jestem ich bardzo ciekawa. Wersja meizu m6 4GB kosztuje niewiele wiecej niz 2-gigowe iRivery czy iAudio. Poczekam chyba na wrazenia polaczka ;)

 

Ale temat playera dla siostry nadal aktualny ;)

 

P.S. @polaczek: W momencie pisania posta wyskoczyl u gory twoj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonda - takie głupoty jak masz ochotę pisać, to forum onetu doskonale się do tego celu nadaje. To nie to miejsce i nie ten temat.

 

White.apple - ja bym brał te U3 i się nie zastanawiał. Player sprawdzony, bez problemów chodzący jako dysk przenośny, świetny design, odtwarza flac, ma dużą moc wyjściową. O żywotność aku również bym się nie martwił.

 

Chociaż warto poczekać czy polaczek się nie przejedzie na tym meizu - jakość dźwięku ma z czym porównać, także jestem niezmiernie ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White.apple a ile pieniązków masz na zbyciu, może znajdzie się jakaś inna alternatywa np. H10jr tyle, że on nie posiada radyjka :( sam nie wiem.

 

P.S. Z Twojego stylu pisania wywniskowałem, że jesteś kobietą, witamy kolejną przedstawicielkę płci pięknej na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie wezme U3, wersja jednak 2GB, bo jest tylko o 15€ drozsza od 1GB. Mam nadzieje, ze bedzie zadowolona :)

 

Tez strasznie jestem ciekawa relacji polaczka - ten player w wersji 4GB kosztuje prawie tyle samo co U3 2GB... Chociaz na zmiane grajka sie poki co nie zanosi ;)

 

@matej7: dobrze wywnioskowales. Ba! Jestem kobieta z wielkim i nieporecznym T10 - jak mysla niektore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności