Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Monster Beats by Dr.Dre Tour vs Beats z zestawu HTC SENSATION XE/XL


Rekomendowane odpowiedzi

W cenie Tour można kupić SE215 albo Yamahy EPH100 które mają już wyrobione opinie bardzo dobrych produktów. Fakt, mniej lanserskie... acz z Shure'ami w wersji clear człowiek wygląda IMHO bardziej pr0 niż z Beatsami. A i widok driverów przez obudowę jest fajnym akcentem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio w ispocie postanowiłem zrobic bezpośrednie porównanie akg 550 i beatsow studio ( solo tez, ale chciałem iść po całości ) mając do dyspozycji niestety tylko jakies mp3trojki z iPhonea. AKG były WSPANIAŁE ! Beatsow wole nie komentować. Wróciłem do domu, walczyłem swoje superluxy hd 681 jeszcze niewygrzane ( dopiero kupiłem co by miec cos do studia na początek ) - i najlepsze było to, ze one tez zniszczyły studio haha. Stosunek ceny ? 1200:100 zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu Beats = K518 ? Coraz to nowszych rzeczy się można dowiedzieć od lokalnych audiofilów....

Tak, głuchy nie jestem. Chcesz je porównywać do D1100? Proszę bardzo, wtedy Beatsy moim zdaniem wypadają w stosunku cena/jakość dość blado.

 

Wiek ze moze glupia powiem, ale jak chcesz dokino fajnej charakterystyce dzwieku i wygladzie to masz awei es 300m lub jbm mj900 do wyboru wyjdzie ci ponizej 50 zl mozesz sobie 3 sztuki sprawic.

 

Jak juz ktos kiedys napisal beatsy nie sa slabe, lecz cena nie jest proporcjonalna do jakosci. Jak ktos porownuje studio do k518 i mowi badziew to potem bedzie temat sluchawki nauszne do 200 i ktos powie k518.

Ja nie twierdzę, że Beatsy to badziew. Mają po prostu nieadekwatną cenę do możliwości, zaś dźwiękiem przypominały mi odsłuchane godzinę wcześniej K518. Skoro można mieć podobny dźwięk w niższej cenie to po co przepłacać?

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności