Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki do -/+ 100-120 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym żebyście mi pomogli wybrać słuchawki które będą odpowiadały moim wymaganiom. Na słuchawki zamierzam wydać max 100 zł chyba, że z niewielką dopłatą coś lepszego pomimo, iż za tą kwotę będzie ciężko. Przeważnie do gier typu cs 1.6 itp oraz z czasu do słuchania muzyki typu house, muzyka klubowa techno, disco polo (po prostu utwory wpadające w ucho) z mojego telefonu SE Neo V. Najlepiej bez mikrofonu ponieważ planuje kupić Zalman zm-mic1 lub z odczepianym. Nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat dlatego będę polegał ****ie na waszych postach. W chwili obecnej używam tandetnych apollo ( cena 30 zł) i postanowiłem kupić coś lepszego ponieważ po 2 godz gry bardzo boli mnie głowa i są nie wygodne..Tak więc, preferuję półotwarte albo zamknięte. Używałbym głównie w domu na mieście raczej mniej. Co do wyglądu to, w jakimś stopniu, ważne by nie były za brzydkie, choć nie mają to być słuchawki na rewię mody :P. Również ważne dla mnie, by dobrze wygłuszały otoczenie.

Nie miałem wielu słuchawek, bo tylko tanie słuchawki do max 30-40 zł więc nie mogę opisywać 'fachowym językiem' czego oczekuję od jakości dźwięku. Jeśli chodzi o karte graficzną to mam integre na laptopie. Słuchawki prawdopodobnie będą kupowane w sieci. Ale może uda się odsłuchac je w jakimś sklepie rtv.

Trochę grzebałem w necie i zainteresowały mnie

Philips SHP 2700

Philips SHP 5401

Sennheiser HD201

plantronics gamecom 367

 

Lecz po dłuższym porównywaniu i ocenie kolegów najbardziej jestem przekonany co do Philips SHP 2700 ponieważ mają dobre pozycjonowanie w grach.

 

Doradźcie więc proszę, czy byłby to dobry wybór, lub zaproponujcie coś, co Waszym zdaniem bardziej odpowiadałoby moim wymaganiom.

Pozdrawiam :)

 

EDIT

 

Lekko poprawiłem posta myślę że to sprawi, iż po możecie mi w doborze.

Edytowane przez wariat096
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHP2700 są chyba półotwarte, SHP5401 otwarte - raczej się na miasto nie nadają (zwłaszcza te drugie) za to dźwiękowo na pewno lepsze od HD201.

Ja bym rozważył Maxell Retro DJ - zamknięte i brzmienie mają bardzo dobre jak na swoją cenę (ok 70zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się spisują słuchawki Philipsa shp 2700 na laptopie Asus F8v z integrą (próbowałem sprawdzić jaką posiada karte dzwiękową ale żaden program jej nie odnajduje) ponieważ w chwili obecnej najbardziej jestem do nich przekonany czy będą działać w 100% i to samo sie tyczy telefonu czy na neo v bedą się dobrze spisywać ?

 

EDIT.

Właśnie zobaczyłem gazetkę promocyjną z biedronki i o dziwo będą SHP 2700 za 59.99 zł od 13 grudnia. I tak się zastanawiam jaki jest haczyk ponieważ średnia cena rynkowa to około 90-95 zł skąd taka przebitka ?

Edytowane przez wariat096
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że to tutaj napisze ale strasznie mnie razi... nie "z kąt" tylko "skąd"

 

Przebitka jest taka, że biedronka zamówiła dużą liczbę tych słuchawek u dystrybutora/producenta i dostała je w niższej cenie niż standardowo są sprzedawane i stąd są w stanie wystawić je za te 59.99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem ale nadal nie dostałem odpowiedzi na temat czy SHP 2700 będą "grały" w 100% swojej mocy oraz na neo v

Na 100% możliwości to nie będą grały z telefonu (mam na myśli jakość a nie głośność, bo z nią źle nie będzie). Mają ten sam przetwornik co SHP5401 tylko w innej obudowie - możesz poczytać w recenzjach/opiniach co trzeba do pełnego napędzenia SHP5401, w SHP2700 też to wystarczy. Ale na pewno z telefonu nie będzie źle, zwłaszcza jak za tą (biedronkową) cenę.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności