Skocz do zawartości

Rekabling CAL Kraków


thewitcher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnośnie rekablingu CAL'i, znalazłem ofertę firmy wireessence, która przedstawia się następująco 120zł+ przesyłka za następujący kabel:

 

Wtyk: Neutrik Rean NYS231BG - minijack stereo

Wybór kabla: Canare L-4E6S

Wybór oplotu: nylon premium - niebieski

Długość kabla 3m.

 

Dostałem jeszcze maila w którym zaoferowano mi rekabling na kablu conducfil 3014 za 90zł+ przesyłka. Która z tych opcji jest lepsza? I jeszcze jedno, jakby ktoś z Krakowa zajmował się rekablibgiem i mógłby się zająć moimi słuchawkami proszę o wiadomość na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel (symetrycznie, czyli trzeba 2 razy więcej metrów) - 6x5zł

Wtyk - 6zł

Oplot - 8zł

+ wysyłki, koszulki termokurczliwe, cyna itd

 

to na biedę za same materiały wychodzi jakieś 60zł, to nie wiem kReCiK333 gdzie Ty to wszystko kupowałeś i jak robiłeś recabling że Cie 20zł wyszedł;)

 

Jak byś mógł zdradzić źródło zakupów to byłbym wdzięczy, bo też bym chciał sobie CAL! zrecablować za 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel (symetrycznie, czyli trzeba 2 razy więcej metrów) - 6x5zł

Wtyk - 6zł

Oplot - 8zł

+ wysyłki, koszulki termokurczliwe, cyna itd

 

to na biedę za same materiały wychodzi jakieś 60zł, to nie wiem kReCiK333 gdzie Ty to wszystko kupowałeś i jak robiłeś recabling że Cie 20zł wyszedł;)

 

Jak byś mógł zdradzić źródło zakupów to byłbym wdzięczy, bo też bym chciał sobie CAL! zrecablować za 20zł

 

A więc tak:

Kabel 1,5mx2 po 4zł w Amperku = 12 zł

Neutrik 6zł

Oplotu brak (wole bez)

Lutownice i cyne miałem w domu

 

Podsumowując 18zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na wiosne bez paragonu. Przez telefon tam się nic nie załatwi, trzeba iść osobiście chociaż nie tak dawno mieli aukcje na allegro nie wiem jak teraz.

Czemu nic się nie załatwi? Bardzo miłe Panie na bieżąco informowały mnie, że kabel będzie najprawdopodobniej za tydzień - i tak 3-4 tygodnie z rzędu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli ten recabling niewiele miał wspólnego z zamawianym przez thewitcher bo on chciał 2x dłuższy kabel i dodatkowo oplot, więc trochę wprowadzasz w błąd pisząc że taki recabling kosztuje 20zł

 

"No czyli" czytaj ze zrozumieniem, przecież nie napisałem, że "taki" jak on podał kosztuje 20zł tylko swój więc nikogo nie wprowadzam w błąd bo opisałem co i ile kosztuje bezpośrednio w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że "recabling na conducfilu za 90zł to zbrodnia w biały dzień -_- mi za 2m kabel i neutrika wyszło ok. 20zł i 10min roboty :)" Dla większości czytających Twój post zabrzmi tak jak ja go zinterpretowałem.

Podsumowując wychodzi na to że firma wiressence ma 30zł zarobku na recablingu, uważasz że to jest dużo?

Edytowane przez johngrado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że "recabling na conducfilu za 90zł to zbrodnia w biały dzień -_- mi za 2m kabel i neutrika wyszło ok. 20zł i 10min roboty :)" Dla większości czytających Twój post zabrzmi tak jak ja go zinterpretowałem.

Podsumowując wychodzi na to że firma wiressence ma 30zł zarobku na recablingu, uważasz że to jest dużo?

Wg mnie to całkiem sensowna cena. Warto tez zauważyć, że nie każdy może pójść do sklepu i musi np zamawiać przez Allegro. Dochodzą wtedy wysyłki, nieraz wszystkiego się nie da kupić u jednego sprzedawcy itp. Przy takich założeniach głupi neutrik będzie kosztować 15zł. Oczywiście firma jak wireessence z tego żyje i ma na stanie potrzebne materiały, ale szary użytkownik, który chce zrobić rekabling wszystko będzie musiał kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności