Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 550 zł do iPoda


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym zakupić słuchawki nauszne.Z góry a zaznaczę że budżet to 550 zł maks. zaś sam nie jestem jakimś specjalnym audiofilem, bardzo zależy mi na tym by słuchawki były "czadowe" i dobrze wykonane. Dodam że używam iPhone'a 4S (w temacie omyłkowo nazwałem go ipodem) .Ostatnio w oko wpadły mi słuchawki Nokia Purity Monster, są nie powiem piękne, choć spodziewam się że dźwięk jakiś wspaniały nie będzie. Stąd też moje pytania:

1. Gdzie w Warszawie/Otwocku znajduje się jakiś sklep gdzie będzie naprawdę duży wybór słuchawek, abym mógł przetestować AKG, Seinnhiesery i co ważne aby były te Monstery Purity bo jestem ciekaw jak grają.

2. Czy polecacie jakieś inne ciekawe słuchawki w tej cenie?

3. Słuchawek zamierzam używać raczej w komunikacji miejskiej ew. w drodze, na zewnątrz

4. Słucham głównie muzyki POP-Electro-Rock-House-Rap więc zależy mi aby muzyka dobrze oddawała basy i dźwięki elektroniczne.

 

Z góry dzięki za pomoc! :)

Edytowane przez iFrontier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to do iPhone'a 4S ;) , tak ogólnie nazwałem to ipodem ale jeśli faktycznie jest jakaś różnica w jakości jacków to precyzując posiadam prawie najnowszego iphone'a :)

 

BTW, myślicie że to podróby? http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-by-dr-dre-solo-hd-blue-i2759733886.html

Edytowane przez iFrontier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, i rozumiem że za te pieniądze mogę dostać bardzo fajne Seinnheirsery które będą grały dwa razy lepiej ale taj jak już wspominałem nie jestem audiofilem a zależy mi na ciekawym wyglądzie bo poprostu te wszystkie seinnheisery wyglądają dosyć strasznie, AKG trochę lepiej. A wracając do mojego pytania, 450 zł to chyba jednak muszą być podróby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minicomp - właśnie, a jak wygląda sprawa aeriali w porównaniu do podobnych cenowo akg ? Weźmy na przykład takie tank 2 za 369 zł. Wyglądają troche tandetnie, ale i tak lepiej od większości słuchawek, jak jest z dźwiękiem ? Dają radę ? Ile są naprawdę warte pod tym względem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauszne w sensie że ogólnie, czy mają być też małe "nauszne", a wokół-uszne już nie?

 

K618dj (ew. plus fiio e6)

Fidelio L1 (dołożyć do używek)

jakieś ultrasony (uwaga na górę pasma)

Beyery Custom one pro (trzeba byłoby dołożyć i są duże, grają gęsto z niezadużą sceną, co może się podobać albo nie)

ATH-M50 (to samo co wyżej, sprzęty też mogą się nie polubić, do obydwu wzmacniacz mile widziany)

ATH- W50/W55 (nie wiem czy tak dokładnie oznacza się ten model, niezbyt dobre wykonanie jak na tą cenę)

ATH-ES7 (nie wiem czy scena będzie wystarczająca)

Koss DJ100pro (i wariacje na temat tego modelu)

V-moda M80 (niedostępne w Polsce)

Denon HP700 / HP1000 (też raczej wzmacniacz potrzebny, przynajmniej do tych 1 imo)

Denon D1100 (duża scena, klarowna przestrzeń, fajny basik, ipho ndobrze je napędzi)

 

i pewnie jeszcze dziesięć innych modeli.

 

Najlepiej jakbyś przeszedł się do sklepu i je sobie przesłuchał oraz obadał organoleptycznie.

 

W razie czego służę pomocą ;)

 

http://www.head-fi.o...-added-10-02-12 tutaj masz dość spore zestawienie + recenzje.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank sa gorsze nawet nie wiem czym sie rozni tank 1 i 2, ale mi blizzardy bardzo sie podobaja, a ty chcesz, zeby sluchawy fajnie wygladaly. Chociaz tank 1 do 200zl podobno i tak daja rade z konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności