Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe (Sansa Clip)


zezima

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Odtwarzacz Sansa Clip (stara wersja bez +) użytkuję od ponad 2 lat. Używałem go ze słuchawkami creative ep-630, ale po 2 latach słuchawki odmówiły posłuszeństwa.

 

I teraz stoję przed wyborem nowych słuchawek.

Z ep-630 byłem bardzo zadowolony. Jak porównywałem z kolegami, to żadne nie dorównywały moim. Są genialne.

 

Jakiej muzyki słucham:

Wszystko gdzie jest gitara. Ale głównie rock/metal i podobne.

 

Na słuchawki chciałbym wydać właśnie tak do 70zł.

I tutaj pytanie. Czy jest jakaś alternatywa dla ep-630? Czy w ciągu tych 2 lat pojawiło się coś godnego uwagi? Nie wiem ep-660?

 

Dawajcie swoje opinie :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj bo nie czaje :-) słuchasz rock i metal i EP-630 byłeś zadowolony ? .Myślałem ze te słuchawki się do tego nie nadają :-) bo tam jednak tego basu sporo jest. Pytanie tez z jakimi słuchawkami kolegów je porównywałeś bo ep-630 to jest raczej ta dolna półka jeśli chodzi o dzwięk.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... ja lubię słyszeć bas :)

Nie bez przyczyny jestem basistą ;) A w ogóle, to w czym bas przeszkadza w rocku/metalu? Na innych słuchawkach słabo słychać, albo pierdzi, a tutaj jest w miarę dobry, głęboki. A przy tym dźwięk przyzwoity.

Z różnymi, ale nie było ich też bardzo dużo. Kilka sennheiser'ów, a reszta nie wiem.

 

To mistrzu podaj jakieś z górnej półki jeśli chodzi o dźwięk w tej półce cenowej, bo nie pomogłeś mi w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... ja lubię słyszeć bas :)

Nie bez przyczyny jestem basistą ;) A w ogóle, to w czym bas przeszkadza w rocku/metalu? Na innych słuchawkach słabo słychać, albo pierdzi, a tutaj jest w miarę dobry, głęboki. A przy tym dźwięk przyzwoity.

Z różnymi, ale nie było ich też bardzo dużo. Kilka sennheiser'ów, a reszta nie wiem.

 

To mistrzu podaj jakieś z górnej półki jeśli chodzi o dźwięk w tej półce cenowej, bo nie pomogłeś mi w wyborze.

 

Jeśli ma być do rocka i metalu to bym wybrał JBM800 Black.Mozna je kupić np na focalprice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za propozycję. Przeczytałem recenzję i będę brał je pod uwagę ;)

 

 

Jakieś inne propozycje?

 

EDIT:// Inszy a jeśli Awei to jakie? I które z nich najbardziej polecasz?

I jak sprawa wygląda z ich sprowadzeniem? Bo JBM podał jedną stronkę. I z przesyłką nie ma problemu i nie jest zbyt droga?

Edytowane przez zezima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ich wygoda jest cokolwiek kontrowersyjna.

A gdyby miały być Awei, to chyba ES300M - podobnie jak Creativy czy Alphy są nastawione na basowe granie.

Strona skąd je sprowadzić? Najpewniej Dealextreme albo Focalprice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy kupiłem te Awei ES300M na focalprice :)

25zł dałem. A planowy budżet był 70zł, więc spoko. Zobaczymy jak mi się spodobają, jak przyjdą. Najwyżej je sprzedam :P Ale jestem dobrej myśli.

 

Orientujecie się ile idzie ta przesyłka z Azji?

Dzięki wszystkim za wypowiedzi w tym temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się ile idzie ta przesyłka z Azji?

Dzięki wszystkim za wypowiedzi w tym temacie!

2-3 tygodnie .Warto wziąć za 2$ przesyłkę rejestrowaną(można ja śledzić),bo raz ze szybciej idzie a dwa nie będzie traktowana w Polsce jak list zwykły który każdy może zwędzić.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się ile idzie ta przesyłka z Azji?

Dzięki wszystkim za wypowiedzi w tym temacie!

2-3 tygodnie .Warto wziąć za 2$ przesyłkę rejestrowaną(można ja śledzić),bo raz ze szybciej idzie a dwa nie będzie traktowana w Polsce jak list zwykły który każdy może zwędzić.

 

Z tą przesyłką rejestrowaną, to już za późno. Ale na przyszłość będę wiedział.

Miejmy nadzieję, że nikt nie ukradnie. Choć to polska...

 

Jak dojdzie, to napiszę jak mi się podobają słuchaweczki.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ich wygoda jest cokolwiek kontrowersyjna.

A gdyby miały być Awei, to chyba ES300M - podobnie jak Creativy czy Alphy są nastawione na basowe granie.

Strona skąd je sprowadzić? Najpewniej Dealextreme albo Focalprice.

Nie porownuj mi to creative ep-630 do alph bo az mnie serce boli :lol: . Alphy nie sa nastawione na basowe granie tylko po prostu sa dosc basowe. Creative to zmula przy alphach. Awei es-q3, ktore stawiasz w basowosci nizej niz es 300 sa tak samo o wiele bardziej basowe od alph, a mniej zmulone od ep. Szkoda, ze nie zauwazylem tematu bo bym polecil es-q3 najbardziej zbalansowanie by wyszlo.

 

P.S Zeby cie pocieszyc to jest 14-30 dni czekania z tym, ze bez sobot, niedziel, swiat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@minicomp

Zobaczymy, jak przyjdą. A może mi będą odpowiadały? Jak nie, to sprzedam i kupie te q3 i może jeszcze jakieś... Ceny są tak śmieszne, że można poeksperymentować :) Szkoda, że zaraz kilku modeli nie kupiłem.

 

Mam nadzieję, że jednak przyjdą najprędzej jak będzie to możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ze miedzy rejestrowaną a nie rejestrowaną nie ma różnicy w czasie dostawy a jednak jest ! .Rejestrowana przyszła po 22 dniach a nie rejestrowana po 35 :o(dobrze ze w ogóle przyszła) Coś ostatnio paczki długo idą....

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest różnica, bo ostatnia rejestrowana jaka do mnie szła, to dwa tygodnie spędziła na chińskiej poczcie.

 

Minicomp, specjalnie nie polecałem ES-Q3, bo poniżej 50 zł można wybrać całościowo lepsze słuchawki, zarówno jeśli chodzi o dźwięk jak i wygodę. Sprowadziłem je razem z pierwszymi MJ800 i jakoś nigdy mnie nie ciągnęło by odsłuchać je ponownie po tym jak wysłałem je do Rhalfa, choć wrzucił ich recenzję na swojego bloga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności