Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] "Superluxy"


rerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Marka. A myślisz ile kosztuje wyprodukowanie np. telewizora Sony czy iPhona? Kilkadziesiąt dolarów. Tyle że dochodzi reklama, koszty utrzymania ogromniej ilości pracowników, marki itd.

A w tym przypadku te koszty odchodzą bo produkty są tak dobre że nie potrzebują reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy takich kiepskich? Jedyne co mi nie pasuje w HD660 to obszycie padów i pałąka - cienka ta ceratka. Ale imho plastik i metal wyglądają ok i są bardzo wytrzymałe.

posiadam hd330 w porównaniu do akg530 kolegi i senek serii 59* (i innych nie wymienionych znamienitych konstrukcji) to na pękające pałąki nie będziemy narzekać:)

nawet jeśli jakaś część pałąka uznałaby że należy pójść się je.. to jest on na tyle prosto skonstruowany że z łatwością da się go przywrócić do stanu co najmniej przyzwoitego.

Muszle są mocne nie wiem jak z innymi słuchawkami ale te wydają się przystosowane do ciężkiego traktowania.

teraz minusy:

CERATA!!! bardziej mi przeszkadza na pałąku bo za każdym razem jak ubieram i ściągam słuchawki to jego dotykam trochę jak reklamówka foliowa z kuleczkami styropianu w środku - fatalne- ząs pady już jakoś dają się używać całkiem fajnie. Ciepło po jakiś 30 minutach dopiero i to nie jakoś strasznie (wydaje mi się że mniej grzeją niż akg518).

Największy minus należy się za kabel:( jest sztywny twardy i nie umiem go rozciągnąć mimo że słuchawki wiszą tak średnio co 3 dzień na drzwiach szafy - spokojnie są zawieszone tak żeby nie powodować naprężeń na końce przewodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności