Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wokółuszne do ~300 złoty


Supreme

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki

Typ: Wokółuszne = wygodne

Cel: większości na dwór

Muzyka: Hip-hop/Elektronika > Jazz > Funk..

Aby miały trochę lepszy bass niż w Sennheiser HD 380 Pro

Wybrzydzam ale wolałbym krótki kabelek 1,5 m.

 

Przesłuchałem:

Sennheiser HD 448 / HD 428 i chyba na pierwszy rzut oka przypadły mi te pierwsze.

 

Ale są też

HD 419 (Welurowe pady)

HD 429

HD 439 (Welurowe pady)

HD 449

-

CAL

Philips SHP 5401 (fajne brzmienie tyle, że nauszne)

 

Mam rozumieć, że te które testowałem są już starymi modelami i aktualnie ich odpowiedniki to numer w górę?

 

Jakie polecalibyście i które powinienem jeszcze przetestować?

 

Ostatnio nie za bardzo mam czas, na przeglądanie forum i zagłębiania się w każdą w jakieś recenzje.

Czy mógłby ktoś w skrócie napisać cechy czterech wyżej wymienionych słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż to dokładnie za iPod, którego używasz ?

 

Nie mam chwilowo pomysłu ... wokółuszne, tzn muszą być tak duże jak HD380 ? Bo napisałeś też o CAL!, które IMO są malutkie ... nie wiem, czy takie np Ultrasone HFI450 nie będą zbyt małe (mnie się uszy właściwie mieściły, choć nie miałem luzu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Fakt! Zapomniałem do czego, a mianowicie do iPoda Nano 3generacji. Te CALe to wyjątek, ponieważ zwróciłem na nie uwagę bo sporo osób dobrze o nich mówi. Walorem też ich jest materiał padów. Choć testowałem je w saturnie przy nie sprzyjających warunkach i krótko, a może być zupełnie inaczej.. i wolałbym standardowy kabelek, Ten Ultrasone mają aż 3 m. ;)

Edytowane przez Supreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Typ: Wokółuszne = wygodne

Cel: większości na dwór

Muzyka: Hip-hop/Elektronika > Jazz > Funk..

Aby miały trochę lepszy bass niż w Sennheiser HD 380 Pro

 

Ze swojej strony mogę zaproponować D1100. Spełniają chyba wszystkie wymogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem, że MrBrainwash je sprzedaje. Sugerowałem się cenami z allegro. ;)

Wolałbym je wpierw przetestować...ale za taką cenę miałbym k540(do domu) nad którymi się zastanawiam.

Szukam portable na które wydam poniżej ~270.

Edytowane przez Supreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem, że MrBrainwash je sprzedaje. Sugerowałem się cenami z allegro. ;)

Wolałbym je wpierw przetestować...ale za taką cenę miałbym k540(do domu) nad którymi się zastanawiam.

Szukam portable na które wydam poniżej ~270.

 

Zrobisz jak zechcesz ;) Tylko po co mieć 2 pary słuchawek, jak można mieć jedna? :)

 

W K540 ponoć pałąk pęka. No ale to nie problem, skoro masz gwarancje, tylko trochę lipa siedzieć przez miesiąc bez słuchawek.

 

a tutaj

 

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te shury u siebie. Dla mnie nie są ani portable, ani do wymienionych przez Ciebie gatunków (nie mówię, że nie da się na nich słuchać bo dźwiękowo są fajne, ale hh i electro bym ich nie chciał). No chyba, że lubisz czapę na głowie i pkt. bas. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio technica sj55 podobna fajnie basem kopia.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo nie ma sensu jak za 80 zl sa maxelle rozniace sie tylko znaczkiem. Czy warto duzo osob na nie narzeka, ale ja je chwale i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności