Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, strong6 napisał:

Gratulacje odnośnie zakupu i tego, że bez cła. Przypuszczam, że kupione w promocyjnej cenie :)
Ciekawe na ile Tin Audio T2 przypasują z brzmieniem.

Też bardzo jestem ciekaw, KZ raczej mnie nie urzekły, więc z T2 wiążę spore nadzieje ;)

 

Edit: muszę się trochę wycofać z części tego stwierdzenia, ZSN po kilkunastu godzinach wygrzewania zaczynają grać całkiem przyjemnie...

Edytowane przez tommir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, requal napisał:

Dotarły Vivo XE800 tym razem co ciekawe, nie słyszę żadnych sybilantów. Polecam.

Ta witryna jest nieosiągalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tommir napisał:

Też bardzo jestem ciekaw, KZ raczej mnie nie urzekły, więc z T2 wiążę spore nadzieje ;)

 

Edit: muszę się trochę wycofać z części tego stwierdzenia, ZSN po kilkunastu godzinach wygrzewania zaczynają grać całkiem przyjemnie...

 

Odsłuchałem T2 po raz pierwszy, bez wygrzewania jeszcze. Wrażenie dość pozytywne, grają równo. Jedynie bas mógłby być mocniej narysowany. Tu jednak wpływ ma chyba głębokość  umieszczenia w przewodzie słuchowym, a z tym w przypadku T2 nie jest łatwo. Może spinfity by rozwiązały trochę problem, ale akurat nie mam pod ręką. Zobaczymy zresztą po wygrzaniu jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tommir napisał:

 

Odsłuchałem T2 po raz pierwszy, bez wygrzewania jeszcze. Wrażenie dość pozytywne, grają równo. Jedynie bas mógłby być mocniej narysowany. Tu jednak wpływ ma chyba głębokość  umieszczenia w przewodzie słuchowym, a z tym w przypadku T2 nie jest łatwo. Może spinfity by rozwiązały trochę problem, ale akurat nie mam pod ręką. Zobaczymy zresztą po wygrzaniu jeszcze.

Zawsze możesz jeszcze zakleić taśmą otwory wentylacyjne pod tulejkami, wzmocni to bas (jest to tzw. bas mod).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ryankgb napisał:

Do mnie dotarły NicekHCK EP10. Jeszcze ich nie słuchałem, ale pierwsze wrażenie - kabel tak porządnie zrobiony, że ma się wrażenie jakby to była plecionka z metalu, a same słuchawki ciężkie i solidnie zbudowane :D

Moje podróżują z WER Wa-wa do WER Zabrze od 23:00 wczoraj, może do piątku dotrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaro54 napisał:

Moje podróżują z WER Wa-wa do WER Zabrze od 23:00 wczoraj, może do piątku dotrą :)

Moje też opuściły WER Wa-wa i pewnie zmierzają do Zabrza, więc mam nadzieję że w piątek będą do odbioru ^_^.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, e1mo napisał:

Zawsze możesz jeszcze zakleić taśmą otwory wentylacyjne pod tulejkami, wzmocni to bas (jest to tzw. bas mod).

fakt, mogę spróbować, dzięki

2 minuty temu, e1mo napisał:

Moje też opuściły WER Wa-wa i pewnie zmierzają do Zabrza, więc mam nadzieję że w piątek będą do odbioru ^_^.

Moje właśnie przed chwilą dotarły, jeszcze nie słuchałem, wygląd faktycznie ok

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tommir napisał:

fakt, mogę spróbować, dzięki

 

Jeszcze możesz spróbować ze spiralkami. Mi one zawsze zwiększały uszczelnienie i co za tym idzie pogłębiały i wzmacniały bas. 

Ale tak jak napisałem T2 grają dość liniowo i wielkich zmian, w sygnaturze, oczekiwać nie należy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał:

fakt, mogę spróbować, dzięki

Moje właśnie przed chwilą dotarły, jeszcze nie słuchałem, wygląd faktycznie ok

Ja swoje oddam jak ktoś chce 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, chico99 napisał:

 

Takie dobre?

NO tak jak wyżej napisałem VE MONK grają dla mnie lepiej, więc nie będę używał. 

By the way ktoś wie czemu nie mogę napisać żadnego topica w dziale SPRZEDAM ? = musze miec jakąś ilość postów czy jakiś super lvl 99 ? 

Edytowane przez baszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, baszek napisał:

NO tak jak wyżej napisałem VE MONK grają dla mnie lepiej, więc nie będę używał. 

By the way ktoś wie czemu nie mogę napisać żadnego topica w dziale SPRZEDAM ? = musze miec jakąś ilość postów czy jakiś super lvl 99 ? 

z tego co pamiętam, potrzebujesz 50 postów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tommir napisał:

z tego co pamiętam, potrzebujesz 50 postów

 

O kurde - może jest jakiś topic żebym przyspamował 😉 

Edytowane przez baszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, baszek napisał:

NO tak jak wyżej napisałem VE MONK grają dla mnie lepiej, więc nie będę używał. 

By the way ktoś wie czemu nie mogę napisać żadnego topica w dziale SPRZEDAM ? = musze miec jakąś ilość postów czy jakiś super lvl 99 ? 

Podłączyłem na szybko, nie grają źle. Choć design chyba nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tommir napisał:

Podłączyłem na szybko, nie grają źle. Choć design chyba nie dla mnie

Jak dla mnie jeśli chodzi o granie to **** - ale nie mam porównania do innych tego typu słuchawek --- wykonanie całkiem nice 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności