Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie się chińczycy z ali postarali :) 2 dni i słuchawki leżą u mnie, ale to pewnie zasługa nadania z niemiec kurierem.

 

Na razie nie miałem jeszcze okazji za wiele posłuchać T3+, a karta pamięci dla mnie idzie nadal z chin więc troszkę kiepsko. Wykonaniem robią wrażenie, ale dźwiękowo po 30 minutach grania to takie 6/6.5 na 10. Może się z czasem wygrzeją. 

 

https://zapodaj.net/75986f58fd11e.jpg.html

https://zapodaj.net/df737a309711a.jpg.html

 

Btw. napisane jest by najpierw do 30 godzin wygrzewać "białym dźwiękiem", a potem do 200 godzin "różowym" maksymalnie na średniej głośności, bo można uszkodzić słuchawki... Jak bardzo ta instrukcja to bullshit? Nigdy nie robiłem tak wygrzewania, a i średnią głośność przekraczałem nie uszkadzając słuchawek. 

Edytowane przez pat_net
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ilov3 napisał:

wygodne są? bo chyba do ~300zł nie ma nic ciekawego z bezprzewodowych nausznych/ wokółusznych ?

Znaczy ja je zakupiłem z ali za równo 160zł i uważam że w tej cenie to bardzo dobry zakup:) Dodatkowo można zejść te kilka dolców na wersji T3, która tylko różni się brakiem wbudowanego odtwarzacza mp3. Za 300zł bardziej bym się zastanowił nad zakupem.

 

Ogólnie parowanie urządzenia jest bezproblemowe i o ile nie mój skopany windows 10 na którym co chwile się rozłączały, aż w końcu wysypał sie moduł bt w win, nie miałem problemu z telefonami Sony, Huawei i Jiayu. 

Co do wygody: są masywne i to prawie 400g robi swoje, ale o dziwo są wygodne i bardzo dobrze pady dociskają się na/lekko wokół uszów.

 

Do 300zł nie wiem czy są inne ciekawe, bo nawet w tą półkę cenową nie celowałem, ale do 160zł można także znaleźć Creative Sound Blaster Jam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pat_net napisał:

No ładnie się chińczycy z ali postarali :) 2 dni i słuchawki leżą u mnie, ale to pewnie zasługa nadania z niemiec kurierem.

 

Na razie nie miałem jeszcze okazji za wiele posłuchać T3+, a karta pamięci dla mnie idzie nadal z chin więc troszkę kiepsko. Wykonaniem robią wrażenie, ale dźwiękowo po 30 minutach grania to takie 6/6.5 na 10. Może się z czasem wygrzeją. 

 

https://zapodaj.net/75986f58fd11e.jpg.html

https://zapodaj.net/df737a309711a.jpg.html

 

Btw. napisane jest by najpierw do 30 godzin wygrzewać "białym dźwiękiem", a potem do 200 godzin "różowym" maksymalnie na średniej głośności, bo można uszkodzić słuchawki... Jak bardzo ta instrukcja to bullshit? Nigdy nie robiłem tak wygrzewania, a i średnią głośność przekraczałem nie uszkadzając słuchawek. 

Jakim cudem z Ali masz słuchawki po 2 dniach ? Zapłaciłeś dodatkowo za wysyłkę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jakim cudem z Ali masz słuchawki po 2 dniach ? Zapłaciłeś dodatkowo za wysyłkę ?

Przesyłka była darmowa :) 

 

Była opcja wybrania "Darmowa przesyłka do Poland przez Seller's Shipping Method - DE" czyli niemcy :)

 

Masz zrzuty dla potwierdzenia. Sam byłem zaskoczony że tak szybko.

1.jpg

2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy mają chyba magazyny w Holandii i Niemczech i stamtąd przesyłają towary. Sam dostaję nie raz przesyłki w ciągu tygodnia a w tym jest 2-3 dniowa tradycyjna obsługa Irlandzka. Często nie są to wartościowe sprzęty tylko jakieś drobiazgi za 2-3 euro.

 

A na telefon muszę czekać tradycyjnie dwa tygodnie bo idzie kurierem lotniczym z HK;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem możliwość zamówienia z niemiec lub uk, a na paczce był adres zwrotu luksemburdzkiego amazonu :P

 

Turbinki T3 to tak basowe słuchawki że głowę urywają, ale nie ma co ukrywać, nic w tle nie słychać :)

Ciekawe czy trochę odpuszczą bo inaczej będzie trzeba dać im na wstrzymanie viperem.

Edytowane przez pat_net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do około 70 zł z słuchawek dostepnych na Allegro? Mam kupon do wykorzystania więc wolałbym kupić coś w polsce.

 

 

Czy  KZ  ZS3 to dobry wybór w cenie ok 60 zł? http://allegro.pl/sluchawki-kz-zs-3-nowe-i6856526367.html#thumb/1

 

Będą służyć głównie do metalu, Trance, Deep Hause 

Edytowane przez Exodiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mane już troszkę chińczyk podniósł cenę (przejrzyj temat z poniższego linka - mają mieć recenzję na muzo):

Dnia ‎06‎.‎06‎.‎2017 o 20:41, strong6 napisał:

Przeglądając forum natrafiłem na temat:
-klik-
Zostało kilka sztuk tych Awei a990bl w promocyjnej cenie. Kupując przez apkę i używając 1$ kuponu ze sklepu, wychodzą w cenie 30zł :
-klik-

U nas są w granicach 100zł.

@Exodiss nie wiem o co chodzi z tymi kuponami. Gdybyś chciał te KZ ZS3, to z poniższego linka możesz je nabyć za 33zł:
=kliknij-
Doki warte swej ceny, grają dobrze na mocnej basowej podstawie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was może taki adapter bluetooth do słuchawek? Działa to jakoś bo rozważam zakup do tych W1 PRO.

 

https://www.aliexpress.com/item/Hifi-MMCX-port-wireless-Bluetooth-adapter-sports-cable-For-Shure-SE215-SE535-UE900-Earphone-Bluetooth-adapter/32812880888.html

 

BTW Ma ktoś może porównanie W1 PRO do Uiisii HM7 / KZ ATE / ZhiYin Z2000?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sebit napisał:

Miał ktoś z Was może taki adapter bluetooth do słuchawek? Działa to jakoś bo rozważam zakup do tych W1 PRO.

 

https://www.aliexpress.com/item/Hifi-MMCX-port-wireless-Bluetooth-adapter-sports-cable-For-Shure-SE215-SE535-UE900-Earphone-Bluetooth-adapter/32812880888.html

 

BTW Ma ktoś może porównanie W1 PRO do Uiisii HM7 / KZ ATE / ZhiYin Z2000?

Mam w swojej kolekcji W1 PRO/Uiisii HM7 / KZ ATE. Jeśli miałbym wylądować na bezludnej wyspie na parę miesięcy to zdecydowanie wziąłbym z sobą KZ ATE z tej trójcy. ZhiYin Z2000 nie słuchałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, strong6 napisał:

@Mane już troszkę chińczyk podniósł cenę (przejrzyj temat z poniższego linka - mają mieć recenzję na muzo):

@Exodiss nie wiem o co chodzi z tymi kuponami. Gdybyś chciał te KZ ZS3, to z poniższego linka możesz je nabyć za 33zł:
=kliknij-
Doki warte swej ceny, grają dobrze na mocnej basowej podstawie.
 

 

 

Niestety nie mam żadnego konta walutowego :/

 

 

Znalazłem jeszcze KZ ATE, jak się one mają do KZ ZS3?

http://allegro.pl/kz-ate-sluchawki-dokanalowe-z-mikrofonem-i6857828293.html#thumb/2 czyli wyszłoby mi 30 zł za nie

Edytowane przez Exodiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Exodiss napisał:

Niestety nie mam żadnego konta walutowego :/

Załóż Paypal, a u niektórych sprzedawców można płacić kartami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Matador napisał:

@Sebit o czymś podobnym pomyślałem tylko, że wybrałem droższą wersję kabla + W1PRO. Jak dojdzie to zdam relacje.

 

Z tymi W1PRO może być problem bo podobno to nie jest zwykłe MMCX tylko coś jak w  Plextone X46M. W ogóle o co chodzi z tymi przekrojami kabla. 1.6mm/0,6in i 2.0/08in?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exodiss na gearbest można płacić przez PayPal (można w złotówkach). Warto takie konto mieć, a założenie go jest proste. 
KZ ATE grają dobrze, to dobre tanie doki. KZ ATE mają recenzję na zaprzyjaźnionym blogu (są dobrze ocenione, a opisywane były jako doki za 100 zł):
-klik-
Oba modele słuchawek ogólnie są dobrze znane i zrecenzowane na zagranicznych portalach.
Gdybym miał jednak wybierać między ATE, a ZS3 to postawiłbym na te drugie. Budowa jest podobna, jednak KZ ZS3 mają lepszą jakość wykonania kopułek, lepszej jakości i odłączany kabel, lepiej leżą w uszach. 
ATE to brzmienie bardziej naturalne, mniej funowe niż ZS3, jednak mniej energiczne, mniej efektowne.
KZ ZS3 grają bardziej angażująco, to mocno funowe brzmienie, efektowniejsze, z mocniejszym basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebit napisał:

Z tymi W1PRO może być problem bo podobno to nie jest zwykłe MMCX tylko coś jak w  Plextone X46M. W ogóle o co chodzi z tymi przekrojami kabla. 1.6mm/0,6in i 2.0/08in?

Sprawdzę wieczorem mam W1Pro i MeeAudio M6Pro. W obydwu jest mmcx. Jeśli pasuje ten z MeeAudio to będzie standardowy mmcx

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności