Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

OCH, wyrwałaś mi z ust Filter :D

Filter - The Best Things

Cóż, wcześniej tego nie znałem, przepraszam :rolleyes:B)

[EDIT 23:22] :)

Evans Blue - Q

z 'The Pursuit Begins when This Portrayal of Life Ends' 2007

a skoro nie ma sygnatury - to może być dużo niebieskiego, czy nie? Bo ja tu wymieniam wyjątkowe utwory (IMO), a nie jakąś chu$^#ówkę - może więc jakaś 'dzika karta'? A wogle kto przepada za speedway'em? :D

Czesław Śpiewa - Żaba Tonie w Betonie

 

Tylko dla Starych Wyjadaczy, Znawców Tematu :D:D

New Model Army - Here Comes The War (live)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis problem

 

 

zaden, tylko dosyć mnie nuży to, jak 3,4 albo i czasami cała str w tym wątku to Twoje wypowiedzi.

I nie rozumiem o co się spinasz, nic do Ciebie nie mam , może oprócz podawania bitrate'u, co uznaję za dzwine, ale nieszkodliwe ;)

A z edytami to naprawdę lepiej to wygląda

 

P.S. Kobieta przyszła z odsieczą hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green Day - Boulevard of Broken Dreams (live)

z 'Bullet in a Bible - Live at Milton Keynes' 2005

MP3 VBR0; 297kbps

 

dosyć mnie nuży to, jak 3,4 albo i czasami cała str w tym wątku to Twoje wypowiedzi.

Wybacz, ale jakoś nie dopatrzyłem się w swojej wypowiedzi słów, które cytujesz jako moje. Pierwszy przykład na to, że należy włączyć tolerancję, bo nie ma ludzi doskonałych. Gorzej nawet, gdy ktoś świadomie robi coś 'nie tak', pozdrawiam.

Velvet Revolver - Illegal I Song

[MP3 CBR 256kbps]

 

Teraz oczywiście specjalnie robię kilka postów, żeby jasność była :D;)

Jeszcze jedna kwestia. Mówisz: "w tym wątku". A czy gdzieś jeszcze? Sporadycznie, raczej nie - i bardzo mnie to cieszy, bo wątek 'czego teraz słuchasz' to nie miejsce na wielkie dyskusje, tylko na spontaniczność (IMO). I myślę, że też jesteś idealistą(stką) i dlatego czepiasz się szczegółów :D Bez urazy; zawsze patrzyłem na Ciebie pozytywnie i postaram się wziąć pod uwagę także Twoje zdanie :)

BoxCar Racer - And I

 

Sentenced

:blink: Sentenced (!?) <szok> :D

Sentenced - Drain Me

 

Jesli nie zaczniesz uzywac przycisku edit, to moze sie zdarzyc odpoczynek od forum... // Ralph

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności