Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Shure SRH440 vs 240


arqux

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj mam shure 240 kupione za 120 uzywki i mam integre chłopie jak marzenie grają.

Niektórzy gadają że nie ma basu (czyli ludzie ktorzy wzorują się na kogoś opinii nigdy pewnie nie mieli na uszach shure) a basu jest sporo i jest głęboki i to tak schodzi nisko ******sty ;)

Edytowane przez przetak12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Właśnie się zastanawiam co kupić? Będą głównie grać pod Sony XPERIA P, dość dobry playerek na androidzie ICS. Kwestia dołożyć 120zł do 440 czy wziąć 240? Skoro mi CALe śmigają pod tym soniaczem ino gwizda, to 240 tak samo będzie, co do 440 już nie jestem pewny? Ma ktoś jakieś doświadczenia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

440 jeszcze łatwiej napędzić ;)

Jeżeli 240 grają mi z kalkulatora, to 440 też z niego zagrają, nawet po wyjęciu baterii :D

 

Co do dokladania, w 440 jest lepszy bas, reszta bardzo podobna. Myślę, że jeżeli kupisz 240 i zrobisz jedną dziurę 5mm (patrz mod Perula) to wyjdzie praktycznie na to samo.

 

Jednak ja dawno 440 na uszach nie miałem, a pamięć już nie ta, więc 100% pewności nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

440 jeszcze łatwiej napędzić ;)

Jeżeli 240 grają mi z kalkulatora, to 440 też z niego zagrają, nawet po wyjęciu baterii :D

 

Co do dokladania, w 440 jest lepszy bas, reszta bardzo podobna. Myślę, że jeżeli kupisz 240 i zrobisz jedną dziurę 5mm (patrz mod Perula) to wyjdzie praktycznie na to samo.

 

Jednak ja dawno 440 na uszach nie miałem, a pamięć już nie ta, więc 100% pewności nie mam ;)

Mówisz, że jeszcze łatwiej? :) Wiele opinii słyszałem, że CAL nie mają polotu do 440, to chyba się przekonam do 440 :) Lepsze wykonanie także, co dla mnie jest wielkim plusem :P Gdyby nie Perul to kupiłbym pewnie CAL. To dzięki niemu wiem o shure i on mnie na nie nakierował, naprawdę Perul to niesamowity gość ;) Osobiście mu wiele zawdzięczam i bardzo go szanuje :) A jak troszkę więcej bassu jest, to fajnie ;)

 

EDIT: Czy przy srh440 także była jakaś modyfikacja tak jak w przypadku srh240, że wersja A jest nowsza od E? Czy w przypadku Shure srh440 to nie ma znaczenia? Przykładowo wzorowy sprzedawca, w dodatku ma je najtaniej, tylko ma dopisane E ;p

http://allegro.pl/shure-srh-440-e-sluchawki-dj-gw-2-lata-fv-gratis-i3113575480.html

Edytowane przez Tianse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pacz na to ;) miedzy zwykłymi a tymi E jest pewnie jakaś nie zauważalna różnica:D

 

Co do Perula - zgadzam się, gość ma u mnie wielkiego plusa za mod 240 i nie tylko.

 

Co do aukcji, hmmm...

 

Mialem gdzieś link do nich za 305, zaraz poszukam

 

Znalazłem :D

 

http://www.djshop.pl/i4583,shure,shure-srh440.html

 

Tylko piszą, że ostatnie sztuki w promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pacz na to ;) miedzy zwykłymi a tymi E jest pewnie jakaś nie zauważalna różnica:D

 

Co do Perula - zgadzam się, gość ma u mnie wielkiego plusa za mod 240 i nie tylko.

 

Co do aukcji, hmmm...

 

Mialem gdzieś link do nich za 305, zaraz poszukam

 

Znalazłem :D

 

http://www.djshop.pl/i4583,shure,shure-srh440.html

 

Tylko piszą, że ostatnie sztuki w promocji

W 240 jest różnica czy A czy E. Bo A ma poprawioną budowę, lepsze pady i minimalnie podkręcony bass :) Ale tu chyba modyfikacji nie było, więc 440 i 440E to chyba to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

440tki maja inny przetwornik i są lepiej wykomane + maja odpinany kabel, IMO warto dopłacić, zdecydowanie. Sent from my Lumia 610 using Board Express

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tianse

 

Mówiłem o 440, kiedyś padło już takie pytanie i też wyscy mówili, że to to samo, a Kluczyk powiedział, że któraś wersja jest nowsza, tylko nie wie która :D

 

@DjMarco83

 

Tak, to są słuchawki wokółuszne, czyli zakryją całe ucho, a wręcz je otoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności