Skocz do zawartości

Sposób na zwiększenie głośności w Galaxy S3


stanleypl

Rekomendowane odpowiedzi

A w tym kernelu zwiększenie głośności nie wiąże się z utratą jakości dźwięku?

Na youtube znalazłem film jak wgrać tego kernella, tylko mam pytanie - nie zauważyłem jakimi przyciskami się autor poruszał po menu i zatwierdzal operacje.

Możesz jeszcze opisać jak zrobić ten backup w CWM managerze i w razie czego przywrócenie systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wpływa na jakość dźwięku w S3. Backup robisz tak: Odpalasz aplikację CWM --> Backup --> zaznaczasz wszystko i czekasz aż się skończy. Kernel też najprościej wgrać za pomocą CWM --> Flash kernel --> wybierasz kernel który wcześniej wrzucasz na pamięć tel lub na kartę. Jeżeli coś pójdzie nie tak to przy wyłączonym urządzeniu: Power+Home+Volume Up wtedy włączy ci się recovery mode i tam wybierasz "Restore from backup" czy coś takiego...

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zacznij od forum

android.com.pl bo na youtubie to ty daleko nie zajdziesz.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 to nie tak duzo ;p. W sumie tyle tyle to za 3 lata bedzie mial moja tata, a radzi sobie z kazdym androidem.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mozna na 2 sposoby - tradycyjnie na samsungowym sofcie (nawet przy 4.1.1.) S3 gra pieknie ale cichutko i wowczas to tylko wzmacniacz sluchawkowy albo maly DAC (ja uzywalem HIFMAN). Mialem jednak dosc i zrobilem roota i wgralem najlepszy moim zdaniem custom rom /pamietam jeszcze z aczasow SGS2) czyli Resurection Remix - tam jest jakies wzmocnienie i to duze. Telefon gra bajka, nie uzywam wzmacniaczy ani daca, wraz z powerampem jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co to się porobiło na tym świecie!!!

Żeby głośno grało z takiego sprzętu - trzeba wgrywać jakieś kernele itp. Debilstwo totalne.

Dlatego zmieniam S3 na rzecz Iphona 5 z USA - zobaczymy jak to będzie grało.

 

Nie cieszysz się że UE troszczy się o twoje zdrowie? :D

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabraknie Ci mocy stanley. Właśnie słucham iPhone'a 5 z audeo. Ze starymi K26p tez daje radę, one maja lekko za dużo basu, ale gra to całkiem przyjemnie.

 

 

Wyslane z iPhone'a 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło na tym świecie!!!

Żeby głośno grało z takiego sprzętu - trzeba wgrywać jakieś kernele itp. Debilstwo totalne.

Dlatego zmieniam S3 na rzecz Iphona 5 z USA - zobaczymy jak to będzie grało.

Tez nie polecam. Porownaj prosze ten bardzo fajny test:

http://www.engadget.com/2012/10/02/iphone-vs-rivals-audio-tests/

Tam im wyraźnie wyszlo, ze wielu producentow specjalnie obniza moc na wyjsciu obawiajac sie pozwow o uszkodzenie sluchu ;) Dlatego tez Iphone5 gra duzo gorzej niz najlepszy z Iphonow - 4s, ktorego mialem przyjemnosc sluchac i naprawde gra bardzo dobrze. Przewaga Galaxy jest oczywiscie Android z otwarta struktura, brak koniecznosci migracji plikow miedzy kompem i tel. za pomoca dedykowanego softu, natywna obsluga FLACa i mozliwosc szybkiego i taniego rozszerzenia pamieci za pomcoa kart microSD. W dodatku w S3 jest Wolfson, tylko - niestety - przez stockowy firmware Samsunga niewykorzystany. Z Iphonow naprawde bardzo, bardzo dobrze gra 4s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Galaxy S3 i mam teraz Iphona 5 i zdecydowanie Iphon gra lepiej. Piszesz, że słuchałeś 4S ale czy słuchałeś piątkę?

A najważniejsze, że po przypadkowym odsłuchu nie możesz wnioskować, który sprzęt jest lepszy?

Przypuszczam, że kierujesz się opiniami zaczerpniętymi z internetu.

Zresztą zwróć uwagę, ile w tym teście pkt. zajakość dźwięku ma 4S - 58, 5 - 55, a SIII tylko 35.

Między iphonami jest różnica bardzo niewielka, a SIII to już przepaść.

Edytowane przez stanleypl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"5" nie sluchalem, musze przyznac, znam 4s i S3, o ktorej przeciez piszemy w tym watku. W koncu tego bardzo fajnego tekstu goscie wyraznie napisali, ze jedyny problem z S3 to wlasnie obnizenie przez Samsunga mocy na wyjsciu.

"we also tested a rooted global Galaxy S III, running a nice little app called Voodoo Sound. The app was built by a good friend of Engadget, François Simond, and it has helped many people to overcome the quietness of Samsung smartphones. Once it has superuser privileges on the phone, Voodoo Sound is able to control the digital volume and analog amplifier separately, while also removing the limit Samsung imposes on the amp. The GS III version of the app isn't out yet, and we only tested a very early build which had a few bugs so we didn't want to score it -- but suffice to say that it scored significantly higher than the stock GS III and it does solve the only real problem with this device's audio."

I to jest wlasnie glowny problem tego telefonu, zreszta czesto poruszany w internecie, nie tylko na tym forum. Ja sprawic, by phone wykorzystal potencjal, ktory Samsung tak glupkowato skasowal obnizajac moc na wyjsciu. Apple zawsze konstruowalo Iphony jako po czesci tel. muzyczne. W kazdym razie, powracajac do watku o ktorym przeciez jest tutaj dyskuska - polecam rootowac, wgrywac Syaha min. w wersji 1.86.

Subiektywnie, po zrotowaniu i wykonaniu w/w operacji moj S3 subiektywnie (w opinii mojej i wlasciciela 4s) gra nieco lepiej. Sama jakosc dzwieku jest w obu telefonach bez zarzutu. Ze smartphonami zawsze pozostaje ten problem z moca na wyjsciu. S3 jest po custom kernelach - subiektywnie - nawet glosniejszy, bez zniekształceń, które oferują różne sprzedawane na Android market "programowe" wzmacniacze. Co do "5" nie moge porownac, ale podejrzewazm, ze moc w stosunku do 4s ma mniejsza.

Test podalem przykladowo, gdyz jest to rzadko spotykane profesjonalne porownanie telefonow majacych sluzyc jako zrodlo muzyki dla kogos oczekujacego lepszej jakosci dzwieku niz przecietny uzytkownik z zestawem sluchawkowym od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności