Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] nauszne słuchawki do Clip+ ~ do 150 - 200 zł


laiq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Za niedługo będę szczęśliwym posiadaczem Sansy Clip + . Czytałem sporo recenzji i testów słuchawek nausznych, ale jako laik w tej kwestii cięzko mi się wypowiedzieć, na temat sceny, tego czy lubię aksamitne tony i inne parametry dźwięku skoro miałem w życiu jedną badziewną mp3, którą ostatni raz słuchałem 7 lat temu przez defaultowe słuchawki. Dlatego proszę o radę. Oczywiście wgram RBoxa. Słucham najczęściej rocka, rapu i hip hopu, dubstepu. Z góry powiem, że słuchawki mają raczej służyć w drodze do szkoły, lub jezdzac komunikacja miejska. Z góry powiem że AKG 518 DJ odpadają, gdyż dowiedziałem sie że raczej pasują do muzyki techno, electro z racji swoich dużych basów.

Edytowane przez laiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic można dostać za ciekawą cenę, ale tylko różowe. Szczerze mówiąc nawet czarny design jakoś nie wpadł w oko. Te maxelle wydają się dosyć przyzwoite, białe wyglądają zjawiskowo, ale pewnie w moim znając moją potliwość rąk i lagodne serce dajac sie bawic rzeczami kumplom raczej szybko się zabrudzą :D czarne - zawsze praktyczniejsze wydają się być całkiem solidne, do tego cena.

Edytowane przez laiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności