Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Doki dla elektroniki/bassheada.


zelu

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Trzeba znowu wymienic sprzet. :)

Szukam doknałówek w cenie 250-300zł. Tak jak w temacie - glownie jakas elektronika i rozmilowanie w basie.

 

Dodatkowo, pewnie bede chcial w koncu dokupic jakis odtwarzacz, bo sgs+ nie grzeszy mega czystym dzwiekiem. To jezeli to nie problem, poprosilbym tez o dopisek dwoch odtwarzaczy z ktorym takie sluchaki by sie dobrze zgraly (odtwarzacz tez bez przesady, pewnie z gora 350 wyluskam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/fischer-audio-eterna-rev-1-basowe-dynamiki-i2671590335.html zadna sciema?

 

Czytalem jakies recenzje no i odczucie mam takie, ze te fischery chyba lepiej sie nadaja. Boli mnie tylko fakt slabego, niewytrzymalego wykonania. Z tego powodu, ze poprzednie nuforce'y mi sie rozkleily, przetwornik oderwal sie od membrany i mialem po sluchawce. Musialem zrobic przeszczep ze starych jbli220, zeby w ogole gralo ;) No i mam tez straszna tendencje do rozwalania dżeka. Myslicie, ze przezyja ze dwa lata? Jak w ogole ma sie sprawa z awaryjnoscia po gwarancji? Bo wlasnie w nuforceach mnie wkurzylo, ze tydzien po gwarancji poszedl mi dzek, trzy tygodnie po sie rozkleily. Nie chcialbym znowu takiej sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie te Shure mnie malo przekonuja z recenzji i opinii. Z kolei przed fischerami mam opor wlasnie z powodu tego, ze ja moze nie ze nie dbam, ale potrafie miec rozne wypadki z takimi sluchawkami ;)

 

A te kossy the plug to tanie bardzo. Nie chce tez samego lupiacego basu, bo houseu jakos duzo nie slucham. Liczy sie ogolna jakosc, ale bas ma byc najfajniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam hisound popo. Mama je i basik w nich jest naprawdę fajny schodzi nisko gdzie trzeba, ale nie przytłacza bardzo reszty pasma. Wydaje mi się, że są bardzo dobrze wykonane, ale mam je dopiero tydzień więc ile wytrzymają to sie jeszcze zobaczy :P. Co do koss the plug to je odradzam (plączą mi się jeszcze gdzieś w domu) bo są ogromne i bardzo nie wygodne, a do tego w zestawie są tylko dwa rodzaje pianek przez co dość trudno było mi je dopasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra jeszcze odswieze sobie, a co mi tam.

Powiedzmy, ze na caly zestaw mam 700-750zł.

Dużo sie zmieni? Miloby bylo kupic to w mp3store we wroclawiu, albo w ogole we wrocku, ew. dostawa do piatku jak jutro zamowie :D

 

przepraszam ze sie tak krece, ale ew. stowa wiecej to juz chyba cos, nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez fisher audio eterna + cowon e2 ustaw eq na basowy present wytrzymaj 10 minut na 3/4 glosnosci przy odblokowanym sofcie to kazdy na tym forum powie ci, ze masz jaja lub ze jestes deb**** :D.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zebym sie czepial, alw wyszukiwarka na forum dzial

http://forum.mp3store.pl/index.php?/topic/94907--Zestaw-Iriver-s100-+-Skullcandy-Aviator

Ja widzialem 3 irivery na tym forum za 275 240 320 i ten za 300.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności