Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Maxell Retro DJ, Renkforce czy HTX7


Rekomendowane odpowiedzi

Porwały mi się pady w moich AKG K 420, co skłoniło mnie to pomyślenia nad czymś nowym, może lepszym ;)

 

Poczytałem trochę i zastanawiam się między trójką podaną w tytule - Maxell Retro DJ, Renkforce i HTX7. Z K 420 jestem zadowolony i chyba chciałbym kupić coś co da mi równie dużo fanu ze słuchania. Słucham właściwie wszystkiego, ale głównie sporo rapu, soulu, funku, jakieś starocie. Chciałbym dość ciepłego brzmienia. Które z nich są najwygodniejsze? Mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać, albo polecicie coś dobrego w cenie do 100-150 zł.

 

słuchawki będą mi służyć w domu przy laptopie + na wyjścia z Sonym NWZ-A816 lub ew. telefonem Xperia Arc S.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem maxell retro dj grają tak funowo do tego myśle, że jako konstrukcja wokół -uszna będą najwygodniejsze. Jak coś białe są fajniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HTX7 i miały grać basowo. Kupiłem je wraz z uDac2 i jakoś szczerze mówiąc szału nie ma. Wyczytałem że trzeba te słuchawki odpowiednio zmodyfikować i tak też zrobiłem używając przy tym maty wygłuszającej. Szału ni ma według mnie i częściej do kompa używam dokanałówki niż właśnie tego modelu. Fakt - fajnie wyglądają.

 

Ostatecznie zdanie należy do Ciebie, ale jakbym miał jeszcze raz wybierać, to nie trafiłoby na te słuchawki :D

Edytowane przez kseroboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności