Skocz do zawartości

Włączenie synchronizacji progr. w iTunes bez wgrywania ich od nowa


x X x

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moją biblioteką iTunes. Wykonywałem format dysku i wgrywałem nowy system. Po instalacji iTunes i próbie synchronizowania iPoda z programem, mimo tej samej biblioteki pojawia się wiadomy problem. Wiem już, że sprawę muzyki można rozwiązać tworząc kopię biblioteki iTunes i importując ją na innym programie (czego niestety nie zrobiłem i musiałem wgrywać wszystko od nowa).

 

Natomiast jak wygląda sprawa z programami? Pierwsze co zrobiłem przed formatem to skopiowałem kopie plików ipa. Po instalacji na świeżym systemie wrzuciłem te pliki do odpowiedniego folderu, dodałem do iTunes. Niestety, gdy chcę zsynchronizować iTunes musi wgrywać wszystkie aplikacje od nowa. Spróbowałem w inny sposób: usunąłem aplikacje z komputera i użyłem opcji "Przenieś kupione pozycje" - i tutaj też niestety podobna sytuacja.

 

Jest jakiś inny sposób aby ominąć krok ponownej instalacji programów?

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę, że nikt mi nie chce pomóc ;) Wpadłem na pomysł aby zrobić kopię w chmurze, bo i tak chcę zaktualizować do 6.0, a w iTunes niestety nie jestem w stanie zrobić kopii programów aktualnie. Tak więc temat można wyrzucić, rozwiązałem go sam, na około.

 

Edit:

 

Nie no mam jednak problem. Zrobiłem kopię na iCloud, przy aktualizacji i uruchamianiu na nowo ipoda dałem aby przywróciło z kopii icloud. Wszystko zostało zatwierdzone, ale nadal nic się nie dzieje z aplikacjami, mimo, że jest podłączony do prądu i do sieci.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś zsynchronizowałem z iCloud i nie ma nic bardziej zdradzieckiego. Po prostu nic się nie odzyskiwało, a po dwóch dniach wręcz iCloud to wszystko wywalił ze swojej bazy i zostałem z niczym. Od tej pory nie ufam tym potworkom w chmurach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do iCloud wygląda mi to na to, jakby archiwum z 5.1.1 nie było kompatybilne z oprogramowanie 6.0. Na 6.0 kopia zrobiona na 5.1.1 nie wgrała się, tak jak już pisałem powyżej.

 

Przywróciłem dzisiaj stare dobre 5.1.1 i kopia z iCloud wgrała się bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności