Skocz do zawartości

AKG K520 co i jak..


zaki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zainteresowały mnie te słuchawki.. Ma ktoś?

 

Jak grają, powiedzmy w porównaniu do 518Dj? jak z wygodą..

 

Jak tam z ich "półotwartością"? :D nadają sie do miasta, i czy np cały samolot nie będzie słyszał tego co ja?

 

Widziałem je w ofercie mp3storu, Widział je ktoś do odsłuchu w Warszawskim sklepie? :)

 

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One się na zewnątrz nie nadają, chociażby ze względu na praktyczny brak izolacji. To wiąże się z volume up i ktoś może usłyszeć, co tam Ci w słuchawkach gra ;) Poza tym trzeba na nie uważać, nie rozginać za bardzo pałąk, a przy miejskim używaniu, to nigdy nic nie wiadomo.

 

 

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, to całkiem ok - mi one się podobały - dość basowe, z fajną barwą i niemęczącymi wysokimi. Scena kreowana bardziej wszerz aniżeli wgłąb. K518 nie słuchałem, ale według opinii wielu osób K520 są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.head-fi.org/products/akg-k520/reviews

 

Więcej z poziomu telefonu nie znalazłem.

 

Pierwsze, nad czym powinieneś się zastanowić to zastosowanie, bo występują w nich problemy z łamliwością pałąka, więc do samolotu czy na portable się nie nadają.

 

Podobno są bardzo liniowe i wygodne, myślałem kiedyś nad nimi ale podobno słabo z izolacją i budową pałąka właśnie.

 

Edit: Undertaker mnie uprzedził, jedynie co do charakterystyki zdania są podzielone, ale dość mgliście pamiętam ich opis, więc spierać się nie będę ;)

Edytowane przez Szalone Mango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa, myślałem ze jak półotwarte to do czegoś sie nadają, w sumie zawsze można je zamknąć, ale nie po to sie kupuje nowe słuchawki, no i zazwyczaj nie przynosi to takiego rewelacyjnego efektu..

 

518tek chciałbym uniknąc, raz ze niezbyt wygodne, i jednak bardzo basowe były.. sporo fun'u, aż za dużo, strasznie kolorowały muzykę..:P

 

Najchętniej wróciłbym do es7mek, albo z innej beczki westony UM1, UM2.. tyle że nic ciekawego (I CENOWO) nie ma..

 

Dark, pewnie tak zrobię, bo widziałem tam jeszcze kilka mniejszych zamkniętych modeli.. Jak nie znajdę nic fajnego w rozsądnej cenie to pewnie polecę budżetówką i kupie jakies akg czy cuś do 100zł widziałem tam na stronie kilka modeli..

 

tyle że dojazd na wolę trochę mnie odstrasza, w centrumie jakoś wygodniej było, a ile razy jechałem na siedmiogrodzką to zawsze pół godziny na szukanie miejsca parkingowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, zaproponował bym jakieś procenty. Ale jak będziesz na kółkach, to odejdę od pomysłu. ;)

 

Trochę u mnie sprzętu znajdziesz, myślę że Ci się coś spodoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te słuchawki. Brzmienie monitorowe, bardzo "zawodowe", liniowe bez upiększania. Takie bardziej zawodowe niż hi-fi.

Dla "osłuchanych uszu" nie szukających nienaturalnych fajerwerków rewelacja. W tej cenie be uwag.

Fajna dynamika i bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-sennheiser-hd228-nowe-gw24-white-i2598702213.html

 

A to to?

 

http://allegro.pl/sennheiser-hd-220-adidas-nowe-gwr-2lata-gratis-hit-i2606907942.html

 

albo addidaski? :D

 

http://allegro.pl/beyerdynamic-dtx-300p-nowe-gw24-gratisy-hit-i2600897178.html

 

? :D

 

EDYTA EDYTY EDYTY: :P

 

Po krótkich acz burzliwych przemyśleniach, w koncu padł wybór ..

 

Niestety koleś na allegro od westonów UM1 nie odpisał na propozycję cenową ( Bóg z nim, ciekawe kto mu da za nie 4 setki..), A Es7 które rok temu wystawił Forza (ktoś sie smiał za wykopki!!), jak sie okzało iał je dalej, i sie slicznie kurzą, ale niestety jeden przetwornik jest uszkodzony :( przez co było mi niezmiernie smutno..

 

Ale wybór padł na AKG K450.. najwyżej trafią tu do działo sprzedam, ale jak na razie zapowiada sie dobrze..

 

Dark w związku z tym że z mp3 storze są 3 dyszki drozsze, wiec zakupiłem je gdzie indziej, aczkolwiek z pewnościa do Ciebie zawitam (moze nie jutro ale w najblizszym czasie) bo bede potrzebował czegoś do wzmocnienia sygnału na przenośne głośniki wiec popatrze na jakieś tańsze Fio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności