Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 250zł pl e10 czy fischer audio eterna?


ak66

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie chce kupić słuchawki do 250 zł i mam dylemat pomiedzy SoundMAGIC pl e10 a Fischer Audio Eterna, gatunek muzyki ktorej słucham to Hardstyle,Hardcore potrzebuje ich do mp4 Sansa clip + i bardzo zwracam uwagę na bass. Jak przetytałem nazywacie to ciepłym brzmieniem, chciał bym dodać że słuchawki jakie posiadam teraz to pl11 z których jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eterny to chyba małe zamułki, z tego co wiem... A parowanie ich z ciepłym Clipem mogłoby chyba troszkę jeszcze pogorszyć sytuacje, zresztą, nie wiem. Eterny mają podobno lepszą scenę od E10.

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wytłumaczył by mi ktoś przy okazji dlaczego nie zaleca się łączyć ciepłego odtwarzacza z ciepłymi słuchawkami?

Edytowane przez ak66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak łączysz małe zniekształcenie z małym zniekształceniem to masz duże zniekształcenie. Każde podbicie niskich częstotliwości zabiera czystość dźwięku. Jeśli podbijesz je mocno, to będzie tzw zamuła - mała dynamika i rozmycie dźwięków. Basowe słuchawki takie jak eterna podłączone do zimnych odtwarzaczy wciąż mają dużo basu, ale grają równiej. Btw. E10 będą bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eterny nie są zamulone, fakt, są po cieplejszej stronie mocy ale do zamułki im daleko. W każdym razie w połączeniu z Clipem grają nieciekawie, więc nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmn MEElectronics CC51 gdy przeczytałem jedną z recenzji o tych słuchawkach to bass może być słabszy od e10 , nie wiem co dokładnie znaczy Basshead być może właśnie kimś takim jestem :P ; poza tym uważam że pl e10 mają o wiele lepszy wygląd...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności