Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 1300zł SMS AUDIO/ BEATS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym zakupić słuchawki do około 1300zł . Głównie mają służyć do odsłuchu muzyki ( RAP, HIP HOP)

Jako odtwarzacza używam Samsung Galaxy SIII.

 

Znalazłem coś takiego:

 

1. http://www.urbancity...-cent-blue.html

 

2. http://www.urbancity...udio-black.html

 

3. http://v-moda.com/true-blood-v-80/

 

 

Od słuchawek wymagam bogatej jakości dźwięku i streetowego wyglądu.

Edytowane przez ShakeBiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyglądzie i jakości dzwięku.

 

UP. Słuchałeś muzyki z którychkolwiek słuchawek które podałem?

 

Osobiście słuchałem muzyki jedynie z Monster Beats Studio, odsłuch był super, bogata głębia dźwięku i bas.

Miałem możliwość porówniania ich z modelem Pioneer SE-MJ591 i mogę powiedzieć że mogą się schować do beatsów.

Edytowane przez ShakeBiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Casti:

 

Nie najpierw chcę się pozbyć w temacie społeczniaków którzy nie mieli w rękach słuchawek a się wypowiadają na podstawie innych społeczniaków którym żal d**e ściska.

 

 

UP. DZIĘKI

Edytowane przez ShakeBiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Casti:

 

Nie najpierw chcę się pozbyć w temacie społeczniaków którzy nie mieli w rękach słuchawek a się wypowiadają na podstawie innych społeczniaków którym żal d**e ściska.

 

 

UP. DZIĘKI

 

Sprawdź moja sygnaturkę. Wyobraź sobie, że zdarzają się tacy, co mieli beatsy i nie są z nich zadowoleni...

Jeśli wiesz jak grają i podoba Ci się ten styl, to je po prostu kup i tyle. Po co Ci do tego zdanie innych?

Edytowane przez pysiaDK
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah, zawsze jak pojawia się hasło "Beats Audio", pojawiają się również nieciekawe emocje ;)

 

Zacznijmy od tego, że sygnatura dźwięku tych słuchawek jest kompletnie wynaturzona, przez co kupienie czegoś takiego za 1k zł jest zupełnie bezsensowne.. Wycofana średnica, napompowany bas i iskrzące wysokie, wbrew temu co jest napisane na opakowaniu nie jest to raczej to co producent chciał przekazać. IMO w tej cenie można znaleźć wiele ciekawych słuchawek, których charakterystyka dźwięku jest dosyć niepowtarzalna - nie do uzyskania przez zwykłe efekty BBE itp.

 

@ShakeBiT, najlepiej byłoby gdybyś przejechał się do MP3Store/AudioMagic i posłuchał innych słuchawek, a nóż odkryjesz coś, czego w Beatsach nie masz prawa usłyszeć? :)

Edytowane przez plaskacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem oryginalne beatsy w ispocie i powiem szczerze, ze sluchawki za 100 zł potrafią grać lepiej od nich. To taki typowy twór marketingowy z ciekawym designem i znaczkiem wywołującym wielkie poruszenie jako oznaka fajności i zasobności portfela swojego czy rodziców.

 

Ja szczerze nie wiem co ludzie słyszą w solo hd mówiąc, ze grają wspaniale bo albo ktoś jest głuchy jak słoń albo to jedne z nielicznych słuchawek jakie w życiu słyszeli i ten bas zalewajacy resztę robi takie pierwsze wrażenie.

Edytowane przez eternia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"@ShakeBiT, najlepiej byłoby gdybyś przejechał się do MP3Store/AudioMagic i posłuchał innych słuchawek, a nóż odkryjesz coś, czego w Beatsach nie masz prawa usłyszeć? :) "

 

Tak też zrobię ;)

 

pysiaDK

"Po co Ci do tego zdanie innych? " W takim razie po co jest to forum?

 

"Z trzech podanych v-mody, zdecydowanie. " Sama sobie przeczysz, poleciałaś mi słuchawki których nie miałaś w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tu się mylisz, to, że czegoś sama nie kupiłam nie oznacza, że nie miałam w ręku, to tak a propos V-mody.

 

Co do reszty, dobrze doradził Plaskacz, posłuchaj czegoś innego, nie ograniczaj się do trzech modeli, bo w budżecie, który masz do dyspozycji można na prawdę znaleźć bardzo fajne słuchawki, wystarczy odkryć swoje brzmienie, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew temu co jest napisane na opakowaniu nie jest to raczej to co producent chciał przekazać

A propo producenta i tego że "słuchasz muzyki tak jak Dr. Dre chciałby żebyś ją słyszał"

9a523280_DrDrewithM50s.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Nie do wiary, że zaczynacie dyskusję o beatsach,a olewacie Vmodę.

V80 lub M80 to jedne z porządniejszych słuchawek przenośnych. W sieci można znaleźć o nich tyle wiedzy co z posiadania. Też ich nie miałem, ale kiedyś chciałem kupić i nie znalazłem lepszej konstrukcji.

V80 i M80 to prawie to samo. Różnią się tylko detalami między sobą, ale w porównaniu do podobnych słuchawek beats wypadają zadziwiająco dobrze. Przede wszystkim są solidnie zbudowane. Po drugie mają dźwięk o podobnym charakterze do beatsów, ale wyższej jakości.

 

I tak, słyszałem Beatsy. Studio brzmią ok, ale szału nie robią jeśli się wie jak gra konkurencja. Większość osób kupujących beatsy robi to bez większego zastanowienia. Nie znają innych słuchawek, więc nie pozostaje im nic więcej, tylko zachwalać co kupili ;) Tu masz kilka modeli, które warto poznać: B&W P5, P3, Focal Spirit One, Phiaton MS400 i last but not least Philips Fidelio L1.

 

Choć z tego, co widzę masz niewygórowane wymagania, więc beatsy powinny wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kilka modeli, które warto poznać: B&W P5, P3, Focal Spirit One, Phiaton MS400 i last but not least Philips Fidelio L1.

Zawsze można jeszcze na Beyery Custom One poczekać...

 

A co do Vmoda to mielismy na meecie 80tki (chyba ossomaca) i są okej, acz na łbie mi słabo leżały więc ciężko je bardziej oceniać. Budowa i materiały to ekstraklasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP "4ndr3"

 

Ciekawa propozycja tych beyerdynamic custom pro. Dobre specyfikacje ( Nominalne pasmo przenoszenia 5 - 35,000 Hz) i CUSTOM style (można wybrać coś odpowiedniego dla siebie pod względem stylistyki)

 

Są jeszcze inne modele o takich parametrach (do 1300zł) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze inne modele o takich parametrach (do 1300zł) ?

Niedługo pojawią się nowe Ultimate Ears

http://ue.logitech.com/en-gb/headphones

i AKG by Tiesto.

http://digi10ve.com/2012/04/akg-by-tiesto-headphones/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącznie słuchawki zamknięte ;)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=pHJRqFzNbW8

 

Ciekawe jak to będzie grać ;p

 

 

A te beyerdynamic custom pro ktoś już testował bo widzę że w polskich sklepach internetowych można znaleźć ten model ?

Edytowane przez ShakeBiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są zamknięte. Takie otwory mogą sobie być.

Porządny test Beyerów możesz znaleźć na headfoni. W skrócie są idealne. W Polsce dopiero wchodzą do sklepów, więc ciężko o opis. Beyer to też bardziej niszowa marka, więc na porównania bezpośrednio do Beats trzeba będzie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności