Skocz do zawartości

Sandisk Sansa M240


hubii

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zakupem odtwarzacza Sandisk Sansa m240 o pojemnosci 1 GB. Znalazlem korzystna aukcje na alelgro (cena: 165 zł) z dwu letnia gwarancja:

http://allegro.pl/item122822278_sandisk_sa..._fm_dyktafon_sn].html

Chcialbym jednak poznac Wasza opinie na temat tego odtwarzacza, jak i firmy Sandisk.

Jakie ma wymiary? Co Wam sie w nim podoba? Czy jest wytrzymaly? Czy ma jakies fajne opcje? Bede wdzieczny za kazda opinie.

 

BTW

Dlaczego cena jest tak niska? Za te pieniadze trudna znalesc dobry odtwarzacz o pojemnosci 512 mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem tego mp3 playera wraz ze sluchawkami koss spark. Prosze o opinie czy ten sprzet bedzie gral jak marzenie czy raczej sluchawki za dobre wzgledem odtwarzacza. Z gory dzieki ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem tego mp3 playera wraz ze sluchawkami koss spark. Prosze o opinie czy ten sprzet bedzie gral jak marzenie czy raczej sluchawki za dobre wzgledem odtwarzacza. Z gory dzieki ;-).

 

Jak marzenie ... Jak chcesz zeby gralo jak marzenie to propnuje cos ze stajni iRivera ew iAudio ale w tym przedziale cenowym nie znajdziesz nic lepszego od Sansy. Co do sluchawek sie nie wypowiem bo mam male doswiadczenie i nie chcem wprowadzac w blad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem tego mp3 playera wraz ze sluchawkami koss spark. Prosze o opinie czy ten sprzet bedzie gral jak marzenie czy raczej sluchawki za dobre wzgledem odtwarzacza. Z gory dzieki ;-).

Z tymi Kossami to oferta Pixmanii ? ;)

 

Lepiej kup osobno Sanse m240 - w sklepach internetowych z 2 letnią gwarancją

cena zaczyna się od 155 zł , na Allegro jeszcze taniej.

 

Pierwszy plus -niższe koszty transportu niż u żabojadów , drugi -róznicę w cenie

możesz przeznaczyć na znacznie lepsze od Kosów Plugów ( w których jest sam bas )

Creative Ep-630 ( znajdz sobie informacje o nich w dziale --> słuchawki . Znacznie

ostatnio potaniały i można je kupić już od 50 zł :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tak przegladam sobie to wszystko i zastanawiam sie nad kupnem tego sandisc sansa m240 ale nie mam nigdzie sklepu gdzie takowy moglbym kupic, mozecie mi polecic dobry sklep internetowy ? w tym ram jest najtanszy, ale nie wiem jak z tym sklepem, jest pewny ? a jak z gwarancja ?

 

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie jeszcze jak jest z tworzeniem folderow, mozna sobie tworzyc katalogi w sansie ? bo ja juz nie wiem, nie raz pisza ze mozna a nie raz ze tam nic takiego nie ma, ze ustawia sie tylko po tagach ...

 

zielony jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~nicek777~

Wlasnie podlaczylem moja sanse pod wzmachola (2x70RMS) i co sie okazuje ?? sansa na maxa wzmachol na maxa i nie charczy :blink: jakiez jest moje zdziwienie to sobie nie wyobrazacie. Na moim livie wprawdzie da sie do podkrecic troche glosniej (ale nie wiele) poza tym wtedy juz charczy. Dodam ze zestaw na ktorym odslu****e to kolumny zrobione walsnorecznie na bazie glosnikow STX trojdrozne kolumny. Aha i wzmachol zostal podbity na basie i sopranie to samo w sansie (custom). Jestem baaaaardzo pozytywnie zdziwiony :)). Jeszcze raz dzieki za pomoc w wyborze sansy. Jeszcze tylko zamowie EPki i bedzie gitarka. Standartowe sluchawki niedomagaja i na gorze i na dole przynajmniej tak mi sie wydaje a testowaelm na bardzo roznej nucie wczorja wieczorkiem. Tylko to radio kurde ja cos zle robie <_< czy moglby mi to ktos na gadu wytlumaczyc jak tlumokowi :D 8176641 z gory dziekuje. PS. Co do tych katalogow to u mnie sam sobie powrzucal do swoich czesc pokatalogowal dobrze czesc zle Offspringa wrzucil do punku na przyklad ale wiele innych juz nie tak fajnie :/ bede sie tym bawil w pozniejszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladam rozne strony z opiniami dotyczacymi sansy m240 i ogolnie oceniana jest pozytywnie, chcialbym sie jednak dowiedziec jak jest z jej jakoscia wykonania? na zdjeciach, ktore znalazlem wyglada dosc licho i wydaje sie ze zaraz zostanie zmiazdzona miedzy palcem wskazujacym a kciukiem :) jestem zainteresowany jej zakupem, a to jest ostatnia informacja, ktora mnie interesuje, bede wdzieczny za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej niz Ci sie wydaje. Urzadzonko jest lekkie i dosc wytrzymale dzisiaj mi upadlo na podloge nic sie nie dzieje wprawdzie nie jakos mocno awaryjnie :D ale uwierz ze to Ci sie nie zepsuje od jakichs takich upadkow na ziemie. W reku wyglada lepiej niz na zdjeciu. Moge nawet powiedziec ze wydaje sie w miare masywne i monolityczne w swej konstruckji. Slowem dobry sprzet ja jestem zachwycony polecam www.ram.net.pl 155zl kosztuje tam kupilem sobie z dziewczyna po jednym wgralem nowego softa i mam wszystko czego potrzebuje (oprocz dobrych sluchaweczek ale te zakupie niebawem). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość ~camil211~

A ja mam dylemat co kupić. Zastanawiam się nad sansa m240 (1 GB) a iRiver t30. Ceny za prawie takie same. Najbardziej zależy mi na jakości dźwięku oraz opcjami jego regulacji (dobre EQ, dodatkowe efekty). Pomóżcie co lepiej wybrać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności