Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałówki na miasto 100zł // SGS2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję słuchawek dokanałowych do Samsunga Galaxy S2, słuchawki będą ogólnie używane na mieście komunikacja miejska / jazda rowerem / czy inne tego typu rzeczy :), więc wydaje mi się że donakałówki jednak będą najsensowniejszym wyborem niż innego typu nauszne. Głównie słucham rock`a ale czasami też i coś innego wpadnie w ucho. W gruncie rzeczy zależy mi na neutralności i żeby wszystko było na swoim miejscu, (wiem tutaj nie ma co oczekiwać po słuchawkach w tym przedziale cenowym).

Zastanawiałem się nad JBM MJ800, Brainwavz Alpha. A może jest jeszcze coś innego ciekawego zainteresowania? Może było by warto coś dołożyć i wziąć lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a co tam, wepchnę się, bo wciąż potrzebuję kasy, umieram z głodu już. ;/

 

w komisie są MEE SP51. mają wymieniane 3 rodzaje portów, dzięki którym dostosowuje się dźwięk do upodobań. są po prostu mega uniwersalne, przy tym grają naprawdę dobrze, bez ściemy w celu sprzedania. tu w temacie o dokach do iphone ktoś o nie pytał i ktoś inny je zachwalił, ale że nie są do biegania, dlatego odpadły.

 

użyłem ich ok 30 razy w ciągu roku, dlatego między innymi je sprzedaję, bo przestałem słuchać out door po prostu, nie że jakieś złe są. :P

 

obudowa aluminiowa, kabelek w oplocie i gumowym wężyku. solidne po prostu i w stanie jak nowe, bo leżały większość czasu. gratis tipsy od ep 830

 

 

licze sobie za nie 135zł z przesyłką włącznie. niby to jest 35% więcej niż zakładasz, ale z drugiej strony to tylko 10 piwek :P

 

 

naprawdę polecam również do samego rocka, bo jak dla mnie mają fajnie precyzyjny bas, który nadaje brzmieniu gitary takie życie.

 

przemyśl to i ew niech ktoś potwierdzi słuszność takiej propozycji względem ww słuchawek.

 

jeszcze raz sorrry, że się wbijam z butami, ale cierpię na brak gotówki, a nie mam już czego sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli PL30 są w dużym stopniu podobne do E30, to ich się nie da słuchać, brak jakiejkolwiek zalety w tych słuchawkach odnaleźć nie potrafiłem, a lubię analityczne granie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam pl30 do sgs2, będzie grało bez polotu i mułowato. kup coś taniego hje120 panasonic, naprawdę mnie zaskoczyły z tym telefonem, a kosztują około 35 zł :))) szukaj czegoś jasnego z wykopem. Proalpha były by najlepsze ale przewyższają Twój budżet. słuchałem tych jbm i mogę je również polecić, naprawdę niezłe słuchawki no i ta cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey.

Niestety nie do czekałem się na publikacje mojego postu wcześniej i zamówiłem sobie jbmy już dawno przyszły i grają jak dla mnie idealnie :-) tylko denerwują mnie w nich te silikony lecz kolega ma zestaw pianek po PL30 i czekam aż mi je podrzuci. Więc jak dla mnie temat do zamknięcia i przy okazji dzięki za rady :-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności