Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Tanie doki do Xperii X8


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie, jakie doki polecalibyście do 60zł ze sklepu mp3store? Wiem, że w tej granicy cenowej nie będzie to nic dobrego, ale chciałbym żeby grały przynajmniej tak jak moje poprzednie Sony mdr-ex10, jak będą grać lepiej to też się nie obrażę :P

Zainteresowały mnie SoundMagic ES18, co o nich myślicie? Są warte kupna? Jak wygląda z basem? Nie wiem czy ktoś na tym forum używa tak tanich słuchawek, ale warto zapytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy w tej cenie tylko to jest do polecenia? Nie uśmiecha mi się przesyłać kasy do Chin i czekać 2 tygodnie.

Ale po 2 tygodniach masz słuchawki, które rozjadą praktycznie wszystko co jest dostępne w Polsce w okolicach 100 złotych. Dopiero zbliżając się do 200 można szukać konkurencji. No, chyba że szukasz typowo basowych słuchawek, JBM są raczej naturalnie grające.

A takie strony jak Dealextreme czy Focalprice ludzi w wałka nie robią, tylko sumiennie wysyłają dostępny towar.

 

Chyba że będziesz chciał moje, ale one teraz są gdzieś w Polsce na testach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności