Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] które słuchawki shure wybrac se215 czy se315 max cena 650


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich gorąco na tym forum jestem tutaj pierwszy raz i posiadam problem

 

używam ipoda nano 6g(8GB) i potrzebuje pomoc w wyborze a mianowicie zastanawiam sie nad shure se215 czy se315

 

muzyka którą słucham to głownie rap,hip,hop,ale czasem lubie posluchac sobie np trip-hopu

 

ktore sluchawki zagraja lepiej ? a oczekuje od nich głębokiego naprawde mocnego basu ale z wyczuciem tak zebym słyszal idealnie srodek, a góra nie byla przesadna,zeby były rownież głośne (w razie potrzeby)jak również mialy dobra izolacje z zewnatrz

 

słuchawki mam zamiar kupic w przyszlym tygodniu (mieszkam w niemczech)

 

kwota ktora chce wydac maxymalnie to 650 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

se215 powinny cię zadowolić

 

=3251"]http://graphs.headphone.com/graphCompare.php?graphType=0&graphID[]=3251

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już przy wykresach jesteśmy to SE215 vs SE315

http://graphs.headphone.com/graphCompare.php?graphType=0&graphID[]=3251&graphID[]=3261

Edytowane przez 4ndr3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na bassie, to 215 definitywnie będą najlepszym wyborem. Poza tym ich cena jest całkiem atrakcyjna, znajdziesz za tę kasę lepiej (równiej) grające IEMy, ale na pewno nie tak dobrze wykonane. Mam też SE535 CL i na początku byłem zszokowany tym, że model za 350 zł jest wykonany identycznie jak 3-way'e za 1500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do "plaskacz" jezeli pytasz o to jaki bas preferuje to lubię mocne bez przesady walnięcie ale żeby bas nie dudnił i nie zakrywał środka i góry

 

czyli jak panowie ? jaki model ? (posiadam ipoda nano 6g)

 

jednak zdecydowałem sie na sluchawki SHURE SE215 prosze teraz polecic mi dobry sklep internetowy (potwierdzony przez was) ponieważ nie chce zostać oszukany i dostac np FAKE zamiast oryginalnych shure-opcja platnosci jaka mnie interesuje to pobranie

 

dziekuje za odpowiedz

 

pozdrawiam

 

PROSZE O OPINIE NA TEMAT SKLEPU W BIAŁYM STOKU STRONA TO SKLEP.RMS.pl

 

kolejne pytanie to czy wymieniac odrazu kabel na lepszy czy nie ma to sensu ?

Edytowane przez BULDOGGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś kiedykolwiek armatur ? Bo jeśli nie, to jedyna znana Ci konstrukcja ze wszystkich modeli, to ta zastosowana w SE215. SE315 fajnie grały z nano 6G, ale.... to wciąż są ubogie(w porównaniu do dynamików) w bas armatury. Do trip-hopu nie polecam. Bierz SE215 i nie marudź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem se315 i zgodze sie co do jakosci wykonania - najwyzszy poziom. Wygoda tez pierwsza klasa, ale basu to tam zbyt wiele nie uswiadczysz... Osobiecie uwazam, ze 650zl to bardzo duzo kasy na sluchawki, ja bym sie mimo wszystko pchal w TF10. Bas w nich to naprawde fajna sprawa. Napisz do Andrzeja - on uzywa nano i TF10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, ja miałem od nich se315. tych shurków nie podrabiają - nie masz się czego obawiać. Zastanów się jednak - za 4xx zł możesz mieć trójprzetwornikowe armatury, które grają dużo lepiej od se315, od 215 nie jestem pewien, bo ich nie słuchałem po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, ja miałem od nich se315. tych shurków nie podrabiają - nie masz się czego obawiać. Zastanów się jednak - za 4xx zł możesz mieć trójprzetwornikowe armatury, które grają dużo lepiej od se315, od 215 nie jestem pewien, bo ich nie słuchałem po prostu.

Które to armatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, ja miałem od nich se315. tych shurków nie podrabiają - nie masz się czego obawiać. Zastanów się jednak - za 4xx zł możesz mieć trójprzetwornikowe armatury, które grają dużo lepiej od se315, od 215 nie jestem pewien, bo ich nie słuchałem po prostu.

Które to armatury?

Stawiam że Arkusz pisał o UE TF10Pro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

z iemów w twoim przedziale cenowym i z dużą ilością basu wybierałbym pomiędzy ekonomicznymi se215 armaturowymi Triple.fi a EPH100 wszystkie masz ładnie opisane na forum i wszystkie zgrywają się z nano6.

 

Se215 wyraźnie odstają jako całokształt od pozostałych ale są za to o połowę tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności