Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosiłbym was o radę w doborze odtwarzacza do słuchawek Akg550 ,mam obecnie Cowona j3 i ten duet dla mnie gra świetnie,nie potrzebuje nic lepszego :)) aleee..

Cowona będę musiał się niestety pozbyć ale szybko planuje kupić coś do tych słuchawek w kwocie powiedzmy 800zł a pomyślałem że może spróbować coś innego niż j3

Czy jest coś co zgra się lepiej niż Cowon z tymi j3??myślałem o Ipodzie Touch 4g (za 500-600zł można dobry stan dorwać)

jeżeli nie ma opcji że zagra coś lepiej to przynajmniej na tym poziomie- bo dźwięk w j3 podobał mi się z powodu naturalności ,lekkości w słuchaniu i szeroko pojętej jakości ,słucham głównie rapu oraz soulu,jazzu

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to zacznij od odsłuchu.

 

Powiem Ci, że ja nabyłem wersje 32gb i nie wahałem się gdy trafiła się opcja przejścia na 64GB - świetny grajek.

 

Więc nie ograniczałbym się do 8GB bo można w całkiem niezłej cenie mieć 32GB i 64GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,będę szukał różnych opcji ale wolałbym wydać nawet mniej niż te 800zł więc szanse są nikłe ,w j3 16gb już zapełnione ale wystarczająco,jak trzeba będzie to 8gb też wystarczy,to przecież tyle godzin muzyki że na każdą podróż czy spacer starczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syler, co Ty gadasz, przeciez wkamil mówił, że najlepiej zgrywa się iPod Classic, nie taczka, czy inne Video, czy nano. To samo zresztą też wynika z materiałów reklamowych AKG, gdzie najwięcej gwiazdek za "jakość dźwięku" ze wszystkich iPodów dostało właśnie połączenie z Classiciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to czytałem że j3 jest lepszym odtwarzaczem niż Touch 4g ,pod różnymi względami również muzycznymi ,w classica nie chciałbym się pakować

to jak to jest z tym ipodem 4g? mało na jeo temat postó ,recenzji itd - pod względem muzycznym to dobry odtwarzacz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze: ) zawsze uważałem że ipody to zabawki przepełnione bajerami a jak coś jest do wszystkiego to wiadomo do czego jest :D

ale coraz więcej dobrych słów się pojawia,ceny też są niezłe ,i skoro jest to dobry odtwarzacz w dodatku idealny pod moje słuchawki to go wezmę :)

fajnie ze jest kamera HD i Wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie lepiej poluj i kup co najmniej 32GB bo 8GB w taczce to jakieś nieporozumienie. Ja nówkę 32GB w zeszłym roku po wakacjach kupiłem za 800zł i jestem naprawdę zadowolony, gra dobrze a i na studiach na wykładach przydaje się reszta jego funkcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jak za 650zł bym dorwał w dobrym stanie 32gb byłbym zadowolony ,faktycznie tyle tam aplikacji ,gier możliwości itd że 8gb to śmiech na sali :D

ps-miałem właśnie zapytać-jak w tym Ipodzie jest z plikami FLAC? do j3 wrzucam z okładeczką i pięknie gra a ponoć Taczka nie ma tej możliwości ;/

Edytowane przez Ahas93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku wrzuciłem jakiś programik do flaców ale szybko z tego zrezygnowałem bo niewygodnie mi się z tego korzystało a poza tym to w dwa dni zapełniłem całą pamięć a różnica pomiędzy FLAC a mp3 320 na moich CAL! była niewielka jeśli w ogóle była. Ale jeśli bardzo zależy Ci na bezstratnym to zawsze możesz przekonwertować na

Apple Lossless i wtedy będziesz miał okładki napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć.mam ipoda Touch 4 32gb :) jeżeli chodzi o jakość to jestem po kilku odsłuchach ale słyszę że macie racje,gra bardzo fajnie te połączenie :)

szkoda tylko że ipod jest tak problemowy z połączeniem pc,mało formatów czyta i jak hurtem wrzucam muzykę programem Coppy trans menager(Itunes nie przypada mi do gustu:D) to okazuje się że wielu plików nie widzi

nie moge też się połączyć z netem bo chyba potrzebny jest modem a ja mam kablowy :D

czy jest sposób na to by Ipod był czytany jak pendrive,bo byłoby by to dla mnie lepiej funkcjonalne gdybym miał taką możliwość

Edytowane przez Ahas93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności