Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki sportowe w ~100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jak w temacie potrzebuje sobrych słuchawek w których będę mógł pobiegać, pojeździć na rowerze czy też powyciskać trochę na ławeczce ;) Dokanałowe odpadają, jeśli douszne to z jakimś dodatkowym uchwytem, bo zwykłe mi się uszu nie trzymają (jakieś dziwne uszy mam :/)

 

Muzyka to głównie metal / rock.

 

Cena może może być wyższa niż w temacie, tak +/-50zł ;)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm interesujące :)

 

Przeglądając od wczoraj to forum, zauważyłem że mimo wszystko bardzo dużą popularnością cieszą się dokanałówki. Miałem z nimi tylko chwilową styczność jakieś 3-4 lata temu, i wtedy średnio mi podpasowały. Skreśliłem je z listy, bo z tego co pamiętam kolega mówił mi że nie nadają się do biegania / ćwiczenia ze względu na słyszenie siebie czy jakoś tak? Ze względu jednak na lepszą jakość dźwięku i wybór jestem w stanie się do nich przekonać - potrzebuję jednak zapewnienia że da sięw tym biegać / ćwiczyć...

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym rozwiązaniem mogą być też Koss ksc75 - do biegania etc. wydają sie dobre, nie izolują tak jak dokanałówki, jednak myślę że bez chodzenia po głośnym mieście pod względem odgłosów otoczenia będzie ok. Dźwiękowo stoją wg. mnie na niezłym poziomie, popularne - nie będzie problemów z odsłuchem. Niestety kabelek często pada i to jest ich główną wadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności