Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne portable do nano 6g ok 200zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam słuchawek portable do ok 200zł.Słuchawek będę słuchał w domu i na zatłoczonych ulicach, od czasu do czasu rower i bieganie.Słucham rapu i reggae.Przerabiałem juz akg 518dj i sl hd661.Z pierwszych zrezygnowałem z powodu dyskomfortu, a z drugich z powodu małej ilości basu.Słuchawki będą podłączone do nano 6g.W domu posiadam również solo6c na razie są podpięte do integry w laptopie ale planuje kupić zewnętrzna kartę dźwiękową która również powinna się zgrać z nowymi słuchawkami.Czekam na jakieś propozycje słuchawek i karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K420 na zewnatrz moga za slabo wyciszac no chybaze z wymienionymi padami od K450 lub K430- wtedy jest lepiej. Podobny problem jest z KPP z tymze tu jeszcze dochodzi fakt, ze one graja slabiej od K420 i tych co juz miales. Poniewaz tutaj rzecz rozchodzi sie o wygode to najlepiej zebys w miare mozliwosci przymierzyl i sprawdzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że nie mam możliwości przymierzyć słuchawek i można powiedzieć że kupuje je w ciemno.

 

Doszedłem do wniosku że najlepiej żebym kupił jakieś słuchawki tylko do domu oraz słuchawki do biegania/rower/ulica.Mój budżet wzrósł do 400zł.

 

Ostatecznie na zewnątrz zastanawiam się nad k420 vs kpp vs v-jays, które z nich najlepiej by się nadawały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do domu możesz wziąć CAL!, wydają się idealnie pasować do Twoich potrzeb. Natomiast jako przenośne kompakty oferujące wygłuszenie otoczenia zaryzykuj może ATH-SJ5 / ATH-SJ55 (SJ5 już tylko używki, ale za to sporo taniej).

 

"k420 vs kpp vs v-jays" - nic z tego nie odizoluje Cię akustycznie od ruchliwej ulicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności