Skocz do zawartości

Wzmak sluchawkowy 200zl


pirkons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pisze ten temat aby rozeznac sie w temacie wzmakow sluchawkowych. Obecnie wszystkie moje sluchawki ida przez audigy se --> Denon pma 915r. Niedlugo mam zamiar wymienic dac-a na cos budzetowego - smsl 793 + zasilacz + wymiana opa. Ponoc dzwiek wydobywajacy sie z tego malego pudeleczka po tych kosmetycznych zmianach takiemu amatorowi jak ja wystarczy. W nastepnej kolejnosci chcialbym wzmocnic moj tor sluchawkowy czyli po prostu zakupic wzmak sluchawkowy. I tu pojawia sie pytanie - czy za 200zl mozna nabyc cokolwiek oplacalnego? Czy bedzie to lepsze od mojego denona?

 

Oczekuje jak najwiekszej neutralnsoc bo to sluchawki maja grac tak jak graja. Nie narzekalbym jednak na sensownie powiekszona scene, o ile mozna cos takiego uzyskac za pomoca wzmaka.

Polecane sa czesto mikrofora - tutaj cena takze jest atrakcyjna, jednak jak z dzwiekiem? Polecono mi takze Bravo Audio V2 jednak to juz wyzsza polka cenowa.

 

Sluchawki jakich uzywam to Superlux 681 i jesli mi bardziej podpasuja microlaby k860. Na pewno w przyszlosci jeszcze niejedne sluchawki przerobie - dlatego milo by bylo aby tak zbudowany tor nie mial problemow z wysterowaniem jakis wiekszych sluchawek. Jednak wiadomo ograniczenia cenowe na wszystko nie pozwola - stad pytanie do Was, co i jak czyli czy w tej kwocie jest cos sensownego, ile trzeba doplacic aby bylo to cos na poziomie conajmniej srednim i czy przy obecnych sluchawkach bedize znaczaca roznica ?

 

PS

Ten dac ktory mam zamiar zamowic jest brany pod zestaw stereo i na 95% nie zmienie zdania w kwestii jego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności