Skocz do zawartości

Parts-express.com Zbioriowe zamówienie


atomek1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo chciałbym zamówić coś z tego sklepu jednak wysyłka ~60$ troche przeraża.

Może udało by się uzbierać kilka osób i zamówić wszystko razem? Sklep oferuje praktycznie wszystko w dziedzinie audio, głośników, diy.

Napiszcie co byscie chcieli zamowic i ile. Koszta wysylki byśmy rozłożyli wszyscy po równo.

 

Link do sklepu: http://www.parts-express.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp.

1.Fakt mialem tylko 1 tranzakcje na tym forum (akg k540) wiec nie wymagam zadnej wplaty tylko chce zamówić

2. cło? hmm nie wiem jak jest z głośnikami

3. Przyznam się że mało się znam i chcialem kupic glosniki do przenosnego diy które by były lepsze od allegrzanych chińszczyzn.

Jeżeli znasz sklep w Eu który ma dobre głośniki, np 3" 4" full range to byłbym wdzięczny za podanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane jak byk na górze, że powyżej 98 dolarów wysyłkę masz gratis. Pomyśl co Ci jeszcze potrzebne albo co możesz później odsprzedać i zamawiaj sam. Raczej nie ma potrzeby sprowadzania z ameryki jeśli większość rzeczy dostępna jest w Polsce. A przenośne głośniki sobie odpuść, bo to drażni wszystkich na około ew. zgłoś się do arhassa on sprzedaje dobrą stacje przenośną logitecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane jak byk na górze, że powyżej 98 dolarów wysyłkę masz gratis. Pomyśl co Ci jeszcze potrzebne albo co możesz później odsprzedać i zamawiaj sam. Raczej nie ma potrzeby sprowadzania z ameryki jeśli większość rzeczy dostępna jest w Polsce. A przenośne głośniki sobie odpuść, bo to drażni wszystkich na około ew. zgłoś się do arhassa on sprzedaje dobrą stacje przenośną logitecha.

dobra stacja przenosna i nazwa logitech to samo sobie przeczy...Po 2 nie mam zamiaru używać ich w autobusie tylko na imprezach plenerowych więc kogo mają drażnić?

Nie wchodząc na tą stronę jestem pewien, że ten ship jest tylko w granicach US...

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra stacja przenosna i nazwa logitech to samo sobie przeczy...

 

Może najpierw odsłuchasz?

 

Po 2 nie mam zamiaru używać ich w autobusie tylko na imprezach plenerowych więc kogo mają drażnić?

 

Ok. To co innego.

 

Podaj zatem modele głośników które chcesz zamawiać. Może znajdzie się jakaś dobra oferta z darmową wysyłką.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może najpierw odsłuchasz?

 

Tak słuchałem, celowałem w zrobienie czegoś pokroju HK lub Bose za 1500 które są dużo lepsze.

 

Podaj zatem modele głośników które chcesz zamawiać. Może znajdzie się jakaś dobra oferta z darmową wysyłką.

 

http://www.parts-express.com/pe/showdetl.cfm?Partnumber=264-848 cena by była ok tylko przesylka troche to niszczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności