Skocz do zawartości

Iriver D25


vader

Rekomendowane odpowiedzi

iriver_D25_02.jpg

Nowy słownik iRivera. Nie widziałem na forum informacji o nim więc zamieszczam je tutaj. Specyfikacja wstępna:

 

4.3", 260K color LCD

 

1.3 GB flash memory, SD/MMC slot

 

MP3 playback, FM radio, Voice recorder

 

Games, Image viewing, e-book functionality, Text-to-speech

 

16 hours of battery life (using the dictionary function?)

 

Dimensions:135 ×94.3 ×19.7mm

 

Premiera w Korei jest zapowiadana na 28 sierpnia.

 

iriver_D25_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki zły :) ALe może być przydatny. Żeby tylko obsługiwał język polski. Tak w ogóle to nie widziałem na tym forum informacji o żadnym ze słowników iRivera.

 

Ciekawe jak prezentują się możliwości multimedialne tego urządzenia, bo za wiele to na razie o nim nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, nie wydaje mi sie, zeby mial byc dostepny w polsce. no chyba, ze oglosili inaczej. ale wczesniej juz byly jakies slowniki i nigdzie nic nie potrafilem znalezc o nich na zadnej stronie, na ktorej rozumialbym alfabet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma być PDA!!! To jest "zwykły" translator. I to taki z gigantyczną ilością słowników.

 

 

Rozumiem, że to nie ma być PDA :) Tyle, że to jest większe od typowego PDA, a potrafi znacznie mniej. Dlatego uważam, że jeśli cena tego słowniko-playera nie będzie niska w stosunku do przeciętnego PDA, to kupowanie go jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten translator nie ma możlwości typowego PDA, to jasne, gdyż w założeniu to wcale nie miał być PDA. To od początku było projektowane jako translator, więc nie ma co wymagać od niego funkcji palmtopa mayhem. Cena najniższa zapewne nie będzie bo to przecież iRiver. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności