Skocz do zawartości

T4g - jak pobrać equalizer z itunes?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

jestem nowy w świecie itunes i potrzebuje do T4g 2 aplikacji z itunes:

http://itunes.apple.com/us/app/equ-the-quality-equalizer/id403704212?mt=8

http://itunes.apple.com/us/app/equalizer/id321267949?mt=8

 

Czy mogę je pobrać, jeśli nie mam karty kredytowej? Czy jest jakaś inna opcja - jakaś forma przelewu? Nie chcę zakładać sobie karty kredytowej, po to, żeby kupić tylko 2 aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz kartę prepaid (np. "kartę internetową" z bzwbk), zasilasz ją przelewem, używasz jej gdzie chcesz jako karty płatniczej.

 

http://bank-zachodni-wbk.na.allegro.pl/

 

Alternatywnie możesz poprosić kogoś z kontem iTunes żeby "sprezentował" ci aplikację - dostaniesz wtedy kod, który wpiszesz w iTunes (na kompie) albo w AppStore (bezpośrednio na odtwarzaczu) żeby pobrać aplikację za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... pytanie było proste - jak zapłacić przelewem. Nie sugerujcie zakładania konta na kajmanach ani kart podarunkowych z usa :)

 

Zapłacić przelewem się da albo na konto związane z kartą prepaid (żeby nie podpisywać umowy z bankiem) albo przelewem komuś, kto wyśle kod na aplikację jako "prezent". Tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest honorowana w internecie tak jak pozostałe karty przedpłatowe (ta, której sam używam, jest honorowana wszędzie - ale to jest ta z paskiem magnetycznym, taka za 15zł) to wystarczy.

 

Osobiście na twoim miejscu kupił bym taką z paskiem - może się jeszcze przydać a przy tym jest "prawdziwą" kartą (a nie kartonikiem jak ta, którą kupujesz), a jak sam mówisz nie chcesz zakładać konta w banku tylko dla karty, ale jednocześnie taka karta by się przydała...

 

(w tym momencie przypominam że karta kredytowa nie jest wymagana, wymagana jest jakakolwiek karta płatnicza - np. "taka zwykła" debetowa)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

jestem nowy w świecie itunes i potrzebuje do T4g 2 aplikacji z itunes:

http://itunes.apple....d403704212?mt=8

http://itunes.apple....d321267949?mt=8

 

Czy mogę je pobrać, jeśli nie mam karty kredytowej? Czy jest jakaś inna opcja - jakaś forma przelewu? Nie chcę zakładać sobie karty kredytowej, po to, żeby kupić tylko 2 aplikacje.

 

Którą z nich lepiej ci sie sprawdziłą ? Sam tego własnie szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie aplikacje z eq; EQu i Equalizer pro.

 

EQu (masz video na yt):

+ wykres pasma ze skalą częstotliwości na dole, informacja kiedy dochodzi do przesteru, szybki dostęp do funkcji związanych z korekcją z głównego okna (zmiana profilu, wył. korekcji, zapis wzoru eq)

 

-przyciski do zmiany utworu na górze w rogu - nie można ich schować, brak suwaka głośności (wyświetla się dopiero po wciśnięciu skrótu), do list "artysta/album itd." przechodzi się tak samo jak w standardowym playerze, ale za każdym razem jak wciśniemy np. ikonę "artist" wyświetla się na ułamek sekundy na ekranie napis "artist" (denerwuje i opóźnia), główne okno wygląda trochę nieciekawie - dużo skrótów do funkcji, których nie będziemy często ruszać po ustawieniu raz dobrze eq (zamiast tego wolałbym większą okładkę albumu), literka na belce (np. listy albumów) nie odpowiada faktycznym nazwom albumu - belka na literkę b,a pod nią albumy na "c" - powinni poprawić taką błahostkę

 

Equalizer pro;

+ flac, ogg player, dodatkowa osobna biblioteka - ominięcie synchronizacji z 1 pc, główne okno bardzo podobne do tego ze standardowego playera - ładne i generalnie wygodne, możliwość schowania mini-okna z postępem jednym stuknięciem - tak jak w zwykłym playerze, lyrics (nie sprawdzałem jak działa - nie mam wifi), sterowania gestami i konfiguracja gestów, dolna belka ułatwia nawigację

 

- brak skali częstotliwości na dole (poza tym korekcja działa w identyczny sposób jak w EQu), brak info o przesterze, trochę za małe ikony przejścia do korektora i listy odtwarzania w lewym i prawym górnym rogu głównego okna, z aktualnej listy odtwarzania nie przejdziemy "wcześniej" trzeba kliknąć w dolnym pasku (który jest zawsze na wierzchu) ikonę ipod library i wtedy mamy dostęp do np. albumu <-artist itd. - może nie wada tylko kwestia przyzwyczajenia, brak belek i skrótu z literkami (za wyjątkiem "songs") przy listach z "albumami,artystami itd.", po wybraniu utworu zaczyna on grać, ale nie zostajemy przekierowani do głównego okna (dla jednych wada, dla innych nie) chyba że wybierzemy utwór poprzez klik w prawy górny róg i tam mamy aktualną listę odtw., brak opcji szukaj

 

W EQu i Equalier pro animacja bezwładności za pierwszym razem nie działa idealnie płynnie.

 

Osobiście polecam ten drugi player.

Edytowane przez regis221
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

[...] po wybraniu utworu zaczyna on grać, ale nie zostajemy przekierowani do głównego okna (dla jednych wada, dla innych nie) [...]

 

Mała poprawka - to co napisałem powyżej można sobie konfigurować w opcjach programu.

Opcja szukaj jest dostępna w głównym oknie biblioteki ip.

 

Możliwość edycji poprzedniego posta wygasła.

Edytowane przez regis221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności