Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do SansyClip+


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupić sobie SanseClip+ i do tego jakieś słuchawki. Zwykle używałem słuchawek dokanałowych, ale doszedłem do wniosku, że mimo iż używam największego rozmiaru gumek to zawsze ten dźwięk mi ucieka i nie jest taki jaki ma być, więc postanowiłem teraz kupić sobie nauszne. Wybór padł na Superlux HD681 (http://allegro.pl/superlux-hd681-pokrowiec-i-redukcja-gratis-krk-i2375247911.html). I tu moje pytanie. Zamierzam ich używać głównie po za domem i chciałbym się dowiedzieć czy te słuchawki nadają się to tego. A może polecicie mi jakieś inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam ich używać głównie po za domem i chciałbym się dowiedzieć czy te słuchawki nadają się to tego.

Moim zdaniem słabo. Duże, półotwarte, 3m kabla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie polecane są Pioneer'y SE-M390. Duże, wokółuszne, bardzo wygodne. Dźwięk przestrzenny, pełny (nie brak żadnego z pasm). Mniej szczegółowe niż HD681, ale za to dużo przyjemniejsze w brzmieniu - dobrze się słucha bez EQ w przeciwieństwie do HD681. Clip+ bez problemu daje im radę 2/3-3/4 skali i jak dla mnie robi się za głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności