Skocz do zawartości

Monster Beats Solo HD - Czy to oryginał ?


Jedyny

Rekomendowane odpowiedzi

imo tak . Jeśli masz gdzieś w pobliżu ispot, to zazwyczaj tam są wystawione do odsłuchu. Przy okazji można zobaczyć jak wygląda oryginał.

Za 500 zł masz Brainwavz HM5, które na pewno grają lepiej . Na mój gust oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Monster się chwali ,że HD są podobne do Studio . Ja podobieństwa nie widzę . Zwłaszcza średnica - jest zupełnie inna . W HD bardzo wypchnięta do przodu.

A różnica pomiędzy Solo a Solo HD jest taka ,że te drugie są jaśniejsze i mają więcej basu . Nie jestem ani zwolennikiem ,ani przeciwnikiem tej firmy. Używam na co dzień Monster Studio i bardzo je sobie chwalę . To naprawdę dobry dżwięk. Szkoda tylko ,że mają tak zszarganą opinię przez pewne fakty, których opisywać nie będę , bo jest tego cała litania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają zszarganą opinię, bo w ich cenie, nawet w cenie podróbek można dostać lepszy dźwięk i wykonanie. Tyle, że ludzie kupują je dla marki i wyglądu, a jak już kupią, to się zachwycają dźwiękiem. Takie zjawisko powoduje wzrost ciśnienia u osób, które faktycznie wiedzą coś o lepszym sprzęcie. Efektem są jakieś idiotyczne spiny. Fakt, że w ich cenach można dostać całkiem sporo ładnego i solidnego sprzętu, ale to nie znaczy, ze wszyscy muszą go wybierać.

 

Solo HD rózni się od Solo elastycznym pałąkiem. Nazwa pochodzi od High Durability, bo Solo bez HD łatwo można złamać. Oczywiście działa też skojarzenie z High Definition, które w tym przypadku jest nieporozumieniem. Seria Solo ma zaskakująco (dla mnie) niewyraźny dźwięk, ale mają dużo basu, co większości właścicieli wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że pisałem do tego sprzedawcy czy może mi wysłać zdjęcie numeru seryjnego tych słuchawek. Dostałem odpowiedź, że te słuchawki mają numer seryjny tylko na pudełku ( co jest kłamstwem ) więć 100 % fake :) na szczęscie zaraz potem udało mi się kupić Solo za bardzo dobrą cenę ( oczywiście oryginalne ) :) I muszę je bardzo polecić . Jak dla mnie świetne słuchawki, idealny dżwię, bas, wygląd. Jedynymi wada jakie dostrzegłem to to, że są TROSZECZKĘ ciche i bardzo delikatne ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny jak kupujesz fejki to na jakiego..... Wiedzieć ci jak grają jak fejki zagrają całkiem inaczej do tego przelicz tak fejki zagrają 40% dźwięku oryginalek a oryginalki może 60% tego co polecane słuchawki w tej cenie. Weź sobie za 200 zielone akg k518 DJ i masz 2x dźwięku podróbek z świetnym basem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam!

Panowie te wydaja sie byc orginalne choc cena niska.

 

http://allegro.pl/sluchawki-solo-hd-beats-by-dr-dre-white-org-s-n-i2942075875.html

 

oprocz serialu na sluchawkach mozna je jakos jeszcze wyraznie odrozniac?

 

W tej cenie nie ma oryginałów i żaden serial tego nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie monstery z allegro w podejzanie niskiej cenie to podróby, czy się to komós podoba czy nie. Żaden sprzedawca nie sprzeda słuchawek za połowe ceny. Warto także patrzeć ile ma sztuk na sprzedanie, bo z regóły ściąga kilka-kilkanaście z Chin albo innego Tajwanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli tak samo te słuchawki to podróby ?

 

http://allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre-solo-white-na-prezent-i2984185965.html

 

i

 

http://allegro.pl/monster-beats-solo-hd-by-dr-dre-oryginalne-i2981823017.html

 

Sprzedawca zapewniał mnie, że słuchawki są w 100% oryginalne. Posiadają numer seryjny do zarejestrowania na beatsbydre.com

Mam duży dylemat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności